Trampkarze III liga 2017/2018

Liga Wojewódzka Trampkarzy – III liga (podokręg Żywiec)

Sezon 2017/2018

RUNDA WIOSENNA

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 CKS Piast 10 28 65:6 5-0-0 (31:2) 4-1-0 (34:4)
2 LKS Soła Rajcza 10 21 28:14 3-0-2 (14:6) 4-0-1 (14:8)
3 LKS Podhalanka Milówka 10 20 56:16 3-1-1 (31:5) 3-1-1 (25:11)
4 KS Kuźnia Ustroń 10 8 40:46 1-1-3 (28:19) 1-1-3 (12:27)
5 UKS Ajax Leśna 10 6 12:81 1-0-4 (7:36) 1-0-4 (5:45)
6 LKS Beskid Gilowice 10 4 10:48 0-1-4 (6:26) 1-0-4 (4:22)

I kolejka – 14-15.04.2018
CKS Piast– LKS Beskid Gilowice – 5:0
KS Kuźnia Ustroń – UKS Ajax Leśna – 21:0
LKS Podhalanka Milówka – LKS Soła Rajcza – 1:2

II kolejka – 19.04.2018
CKS Piast  – LKS Podhalanka Milówka – 6:2
LKS Soła Rajcza – KS Kuźnia Ustroń 
LKS Beskid Gilowice – UKS Ajax Leśna 

III kolejka – 28-29.04.2018
KS Kuźnia Ustroń – CKS Piast – 1:8
LKS Podhalanka Milówka – LKS Beskid Gilowice – 7:0
UKS Ajax Leśna – LKS Soła Rajcza 

IV kolejka – 05-06.05.2018
CKS Piast  UKS Ajax Leśna – 13:0
LKS Podhalanka Milówka – KS Kuźnia Ustroń – 12:1
LKS Beskid Gilowice -LKS Soła Rajcza – 1:2

V kolejka – 12.05.2018
KS Kuźnia Ustroń – LKS Beskid Gilowice 
LKS Soła Rajcza – CKS Piast – 1:2
UKS Ajax Leśna – LKS Podhalanka Milówka – 0:11

VI kolejka – 19.05.2018
LKS Beskid Gilowice – CKS Piast – 0:9
UKS Ajax Leśna – KS Kuźnia Ustroń- 2:6
LKS Soła Rajcza – LKS Podhalanka Milówka – 0:2

VII kolejka – 26-27.05.2018
KS Kuźnia Ustroń – LKS Soła Rajcza – 0:4
LKS Podhalanka Milówka – CKS Piast  – 2:2
UKS Ajax Leśna – LKS Beskid Gilowice 

VIII kolejka – 02-03.06.2018
CKS Piast – KS Kuźnia Ustroń 
LKS Soła Rajcza – UKS Ajax Leśna – 2:0
LKS Beskid Gilowice – LKS Podhalanka Milówka (12.06, godz. 17:30)

IX kolejka – 09-10.06.2018
KS Kuźnia Ustroń – LKS Podhalanka Milówka – 4:4
UKS Ajax Leśna – CKS Piast  – 0:13
LKS Soła Rajcza – LKS Beskid Gilowice – 5:1

X kolejka – 16-17.06.2018
CKS Piast – LKS Soła Rajcza – 4:0
LKS Beskid Gilowice – KS Kuźnia Ustroń – 4:4
LKS Podhalanka Milówka – UKS Ajax Leśna – 9:0

 

 

 

 

RUNDA JESIENNA – archiwalne

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid Skoczów 9 22 48:6 5-0-0 (29:2) 2-1-1 (19:4)
2 CKS Piast Cieszyn 10 21 71:10 4-1-0 (40:1) 2-2-1 (31:9)
3 LKS Podhalanka Milówka 10 19 59:13 3-1-1 (25:2) 3-0-2 (34:11)
4 KS Kuźnia Ustroń 10 16 35:26 3-1-1 (18:12) 2-0-3 (17:14)
5 UKS Ajax Leśna 9 4 5:52 0-1-3 (2:25) 1-0-4 (3:27)
6 GKS Radziechowy-Żywiec 10 1 0:111 0-0-5 (0:62) 0-1-4 (0:49)

I kolejka – 02.09.2017
CKS Piast Cieszyn – UKS Ajax Leśna – 12:0
KS Kuźnia Ustroń – LKS Podhalanka Milówka – 3:8
GKS Radziechowy-Wieprz – KP Beskid Skoczów – 0:16

II kolejka – 09-10.09.2017
CKS Piast Cieszyn – KS Kuźnia Ustroń – 7:0
LKS Podhalanka Milówka – KP Beskid Skoczów – 0:2
UKS Ajax Leśna – GKS Radziechowy-Wieprz – 0:0

III kolejka – 13.09.2017
KP Beskid Skoczów – CKS Piast Cieszyn – 4:1
KS Kuźnia Ustroń – UKS Ajax Leśna – 5:0
GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Podhalanka Milówka – 0:10

IV kolejka – 16-17.09.2017
KS Kuźnia Ustroń – KP Beskid Skoczów – 3:0 w.o. (w meczu 1:3)
CKS Piast Cieszyn – GKS Radziechowy-Wieprz – 15:0
UKS Ajax Leśna – LKS Podhalanka Milówka – 0:15

V kolejka – 30.09 – 01.10.2017
KP Beskid Skoczów – GKS Radziechowy-Wieprz – 16:0
UKS Ajax Leśna – CKS Piast Cieszyn – 1:5
LKS Podhalanka Milówka – KS Kuźnia Ustroń – 3:0

VI kolejka – 07.10.2017
KS Kuźnia Ustroń –  CKS Piast Cieszyn – 4:4
KP Beskid Skoczów – LKS Podhalanka Milówka – 3:1
GKS Radziechowy-Wieprz – UKS Ajax Leśna – 0:3

VII kolejka – 14-15.10.2017
CKS Piast Cieszyn – KP Beskid Skoczów – 1:1
UKS Ajax Leśna – KS Kuźnia Ustroń – 1:5
LKS Podhalanka Milówka – GKS Radziechowy-Wieprz – 15:0

VIII kolejka – 21-22.10.2017
KP Beskid Skoczów – KS Kuźnia Ustroń – 3:0 w.o.
GKS Radziechowy-Wieprz – CKS Piast Cieszyn – 0:21

LKS Podhalanka Milówka – UKS Ajax Leśna – 7:0

IX kolejka – 28.10.2017
CKS Piast Cieszyn – LKS Podhalanka Milówka – 5:0
KS Kuźnia Ustroń – GKS Radziechowy-Wieprz – 3:0 w.o.
UKS Ajax Leśna – KP Beskid Skoczów – przełożony

X kolejka – 04.11.2017 (przełożona z 23-24.09)
KP Beskid Skoczów – UKS Ajax Leśna – 3:0 w.o.
LKS Podhalanka Milówka – CKS Piast Cieszyn – 0:0
GKS Radziechowy-Wieprz – KS Kuźnia Ustroń – 0:12