Tabele sezon 2018/2019

 

 

Ostatnia aktualizacja 28.05.2019

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (III liga – grupa 6) — wiosna 2019 

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 CKS Piast 5 13 20:2 3-0-0 (14:1) 1-1-0 (6:1)
2 TS Czarni-Góral Żywiec 5 12 23:5 2-0-0 (6:1) 2-0-1 (17:4)
3 Lukam 2010 Skoczów 5 4 4:22 1-1-1 (3:13) 0-0-2 (1:9)
4 LKS Soła Rajcza 5 0 1:19 0-0-2 (0:10) 0-0-3 (1:9)

Liga Wojewódzka Trampkarzy (III liga – Skoczów) — wiosna 2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 CKS Piast 7 21 73:4 4-0-0 (44:2) 3-0-0 (29:2)
2 RKS Cukrownik Chybie 7 15 32:11 3-0-0 (21:1) 2-0-2 (11:10)
3 MKS Promyk Golasowice 7 10 13:32 2-0-2 (7:11) 1-1-1 (6:21)
4 KS Kuźnia Ustroń 6 6 12:23 2-0-1 (9:12) 0-0-3 (3:11)
5 UKS Cieszyn 6 4 10:57 0-1-1 (5:23) 1-0-3 (5:34)
6 LKS Zryw Bąków 7 3 10:23 0-0-4 (4:11) 1-0-2 (6:12)

Liga Wojewódzka Młodzików (III liga – Skoczów) — wiosna 2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid Skoczów 7 17 33:10 2-1-0 (18:5) 3-1-0 (15:5)
2 UKS Cieszyn 7 13 25:20 3-0-1 (15:9) 1-1-1 (10:12)
3 CKS Piast 7 8 10:14 2-1-1 (7:8) 0-1-2 (3:6)
4 LKS Sportkontakt Goleszów 8 7 15:25 2-1-1 (10:6) 0-0-4 (5:19)
5 UKS APN Góral Istebna 7 5 16:29 1-1-1 (10:11) 0-1-3 (6:18)

Liga Wojewódzka Młodzików (IV liga – Skoczów) — wiosna 2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 RKS Cukrownik Chybie 7 13 18:11 1-1-2 (8:5) 3-0-0 (10:6)
2 KP Beskid II Skoczów 7 12 19:14 1-0-2 (11:7) 3-0-1 (8:7)
3 CKS Piast II 7 10 11:16 0-1-3 (2:14) 3-0-0 (9:2)
4 LKS Olza Pogwizdów 7 10 13:20 2-0-1 (6:5) 1-1-2 (7:15)
5 UKS Wisła 7 9 16:12 2-0-2 (9:6) 1-0-2 (7:6)
6 UKKS Istebna 7 7 9:13 1-0-3 (6:10) 1-1-1 (3:3)

Liga Wojewódzka Orlików (Skoczów – grupa A) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 CKS Piast 12 29 97:45 3-2-1 (43:30) 6-0-0 (54:15)
2 LKS Olza Pogwizdów 12 25 70:49 5-1-0 (42:18) 3-0-3 (28:31)
3 Lukam 2010 Skoczów 12 23 84:27 4-0-2 (38:16) 3-2-1 (46:11)
4 UKS Cieszyn 12 20 67:49 3-1-2 (31:25) 3-1-2 (36:24)
5 UKS APN Góral Istebna 12 14 52:54 3-1-2 (27:15) 1-1-4 (25:39)
6 KP Beskid Skoczów 12 12 69:68 2-0-4 (39:36) 2-0-4 (30:32)
7 RKS Cukrownik Chybie 12 12 58:111 2-0-4 (23:64) 2-0-4 (35:47)
8 LKS Sportkontakt Goleszów 12 3 36:130 0-1-5 (16:72) 0-2-4 (20:58)

Liga Wojewódzka Orlików (Skoczów – grupa B2) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 12 36 207:18 6-0-0 (109:10) 6-0-0 (98:8)
2 LKS Spójnia Górki Wielkie 12 28 162:36 3-1-2 (61:28) 6-0-0 (101:8)
3 LKS Wisła Strumień 11 24 130:38 3-0-2 (49:15) 5-0-1 (81:23)
4 CKS Piast II 12 19 100:89 3-0-3 (43:49) 3-1-2 (57:40)
5 GKS Morcinek Kaczyce 12 10 54:123 2-0-3 (25:49) 1-1-5 (29:74)
6 LKS Tempo Puńców 12 9 51:153 1-0-5 (26:81) 2-0-4 (25:72)
7 LKS Victoria Hażlach 12 7 42:184 1-1-4 (23:94) 1-0-5 (19:90)
8 LKS Kończyce Małe 11 6 46:151 0-0-6 (22:93) 2-0-3 (24:58)

Liga Wojewódzka Żaków (Skoczów – grupa II) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 UKS Cieszyn 15 45 200:38 7-0-0 (103:21) 8-0-0 (97:17)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 15 36 127:72 7-0-1 (70:28) 5-0-2 (57:44)
3 RKS Cukrownik Chybie 15 34 93:53 5-1-1 (43:24) 6-0-2 (50:29)
4 LKS Wisła Strumień 15 28 94:49 4-1-3 (46:29) 5-0-2 (48:20)
5 LKS Olza Pogwizdów 15 28 79:64 4-0-3 (38:34) 5-1-2 (41:30)
6 LKS Zryw Bąków 14 16 65:88 2-0-5 (28:42) 3-1-3 (37:46)
7 CKS Piast 14 15 63:91 1-0-5 (21:33) 4-0-4 (42:58)
8 LKS Tempo Puńców 14 8 67:120 2-0-5 (41:60) 0-2-5 (26:60)
9 LKS Kończyce Małe 14 2 48:151 0-2-6 (38:93) 0-0-6 (10:58)
10 TS 1909 Piast Cieszyn 15 2 41:151 0-1-7 (15:70) 0-1-6 (26:81)

 

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (II liga – grupa płd) — jesień 2018 

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS ROW 1964 Rybnik 14 34 50:17 6-0-1 (28:7) 5-1-1 (22:10)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 14 33 40:21 6-0-1 (24:12) 5-0-2 (16:9)
3 Ruch Chorzów S.A. 14 24 41:28 4-0-3 (20:11) 4-0-3 (21:17)
4 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 18 25:27 4-1-2 (15:10) 1-2-4 (10:17)
5 KS Unia Racibórz 14 16 36:39 4-1-2 (22:13) 1-0-6 (14:27)
6 KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. 14 15 22:39 3-0-4 (14:23) 2-0-5 (8:16)
7 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 14 15 22:38 4-0-3 (16:13) 1-0-6 (6:25)
8 CKS Piast  14 10 18:45 2-1-4 (10:16) 1-0-6 (8:29)

Liga Wojewódzka Trampkarzy (III liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid Skoczów 12 36 101:6 6-0-0 (59:4) 6-0-0 (42:2)
2 CKS Piast 12 30 87:9 5-0-1 (46:4) 5-0-1 (41:5)
3 KS Kuźnia Ustroń 12 24 56:36 4-0-2 (19:17) 4-0-2 (37:19)
4 RKS Cukrownik Chybie 12 13 21:51 1-1-4 (7:31) 3-0-3 (14:20)
5 MKS Promyk Golasowice 12 12 24:47 1-0-5 (8:24) 3-0-3 (16:23)
6 LKS Zryw Bąków 12 6 15:62 0-0-6 (4:28) 2-0-4 (11:34)
7 UKS Cieszyn 12 4 13:106 0-0-6 (8:58) 1-1-4 (5:48)

Liga Wojewódzka Młodzików (III liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń 10 28 29:4 5-0-0 (15:3) 4-1-0 (14:1)
2 KP Beskid Skoczów 10 25 33:7 4-1-0 (16:3) 4-0-1 (17:4)
3 CKS Piast 10 18 28:15 3-0-2 (16:7) 3-0-2 (12:8)
4 UKS APN Góral Istebna 10 8 9:30 1-1-3 (4:13) 1-1-3 (5:17)
5 LKS Sportkontakt Goleszów 10 4 6:25 1-0-4 (4:13) 0-1-4 (2:22)
6 UKS Wisła 10 3 3:27 0-2-3 (2:12) 0-1-4 (1:15)

Liga Wojewódzka Młodzików (IV liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 UKS Cieszyn 8 20 42:5 3-1-0 (18:2) 3-1-0 (24:3)
2 LKS Olza Pogwizdów 8 13 19:13 3-1-0 (12:3) 1-0-3 (7:10)
3 KP Beskid II Skoczów 8 13 22:27 3-0-1 (17:12) 1-1-2 (5:15)
4 UKKS Istebna 8 7 14:31 2-1-1 (9:11) 0-0-3 (5:20)
5 CKS Piast II 8 4 10:31 1-0-3 (6:17) 0-1-3 (4:14)