Tabele sezon 2018/2019

 

 

Ostatnia aktualizacja 05.11.2018

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (II liga – grupa płd) — jesień 2018 

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS ROW 1964 Rybnik 14 34 50:17 6-0-1 (28:7) 5-1-1 (22:10)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 14 33 40:21 6-0-1 (24:12) 5-0-2 (16:9)
3 Ruch Chorzów S.A. 14 24 41:28 4-0-3 (20:11) 4-0-3 (21:17)
4 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 18 25:27 4-1-2 (15:10) 1-2-4 (10:17)
5 KS Unia Racibórz 14 16 36:39 4-1-2 (22:13) 1-0-6 (14:27)
6 KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. 14 15 22:39 3-0-4 (14:23) 2-0-5 (8:16)
7 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 14 15 22:38 4-0-3 (16:13) 1-0-6 (6:25)
8 CKS Piast  14 10 18:45 2-1-4 (10:16) 1-0-6 (8:29)

Liga Wojewódzka Trampkarzy (III liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid Skoczów 12 36 101:6 6-0-0 (59:4) 6-0-0 (42:2)
2 CKS Piast 12 30 87:9 5-0-1 (46:4) 5-0-1 (41:5)
3 KS Kuźnia Ustroń 12 24 56:36 4-0-2 (19:17) 4-0-2 (37:19)
4 RKS Cukrownik Chybie 12 13 21:51 1-1-4 (7:31) 3-0-3 (14:20)
5 MKS Promyk Golasowice 12 12 24:47 1-0-5 (8:24) 3-0-3 (16:23)
6 LKS Zryw Bąków 12 6 15:62 0-0-6 (4:28) 2-0-4 (11:34)
7 UKS Cieszyn 12 4 13:106 0-0-6 (8:58) 1-1-4 (5:48)

Liga Wojewódzka Młodzików (III liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń 10 28 29:4 5-0-0 (15:3) 4-1-0 (14:1)
2 KP Beskid Skoczów 10 25 33:7 4-1-0 (16:3) 4-0-1 (17:4)
3 CKS Piast 10 18 28:15 3-0-2 (16:7) 3-0-2 (12:8)
4 UKS APN Góral Istebna 10 8 9:30 1-1-3 (4:13) 1-1-3 (5:17)
5 LKS Sportkontakt Goleszów 10 4 6:25 1-0-4 (4:13) 0-1-4 (2:22)
6 UKS Wisła 10 3 3:27 0-2-3 (2:12) 0-1-4 (1:15)

Liga Wojewódzka Młodzików (IV liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 UKS Cieszyn 8 20 42:5 3-1-0 (18:2) 3-1-0 (24:3)
2 LKS Olza Pogwizdów 8 13 19:13 3-1-0 (12:3) 1-0-3 (7:10)
3 KP Beskid II Skoczów 8 13 22:27 3-0-1 (17:12) 1-1-2 (5:15)
4 UKKS Istebna 8 7 14:31 2-1-1 (9:11) 0-0-3 (5:20)
5 CKS Piast II 8 4 10:31 1-0-3 (6:17) 0-1-3 (4:14)


Piłka nożna – Liga Wojewódzka Orlików (Skoczów – grupa A) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 CKS Piast 7 16 46:33 2-1-1 (27:24) 3-0-0 (19:9)
2 UKS Cieszyn 7 16 46:21 2-0-1 (14:12) 3-1-0 (32:9)
3 LKS Olza Pogwizdów 7 13 39:33 3-1-0 (23:12) 1-0-2 (16:21)
4 Lukam 2010 Skoczów 7 10 34:20 2-0-2 (24:12) 1-1-1 (10:8)
5 UKS APN Góral Istebna 7 10 31:24 2-1-1 (17:8) 1-0-2 (14:16)
6 RKS Cukrownik Chybie 7 9 40:53 1-0-2 (12:28) 2-0-2 (28:25)
7 KP Beskid Skoczów 7 6 37:39 0-0-3 (15:22) 2-0-2 (22:17)
8 LKS Sportkontakt Goleszów 7 1 22:72 0-0-3 (12:33) 0-1-3 (10:39)

Liga Wojewódzka Orlików (Skoczów – grupa B2) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 7 21 115:10 4-0-0 (86:6) 3-0-0 (29:4)
2 LKS Spójnia Górki Wielkie 7 18 78:14 2-0-1 (27:11) 4-0-0 (51:3)
3 LKS Wisła Strumień 7 15 93:24 2-0-2 (34:15) 3-0-0 (59:9)
4 CKS Piast II  7 12 58:42 2-0-1 (23:13) 2-0-2 (35:29)
5 LKS Tempo Puńców 7 9 34:93 1-0-2 (13:43) 2-0-2 (21:50)
6 LKS Kończyce Małe 7 3 29:96 0-0-3 (13:45) 1-0-3 (16:51)
7 GKS Morcinek Kaczyce 7 3 32:75 1-0-2 (15:27) 0-0-4 (17:48)
8 LKS Victoria Hażlach 7 3 20:105 1-0-3 (16:57) 0-0-3 (4:48)


Liga Wojewódzka Żaków (Skoczów – grupa II) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 UKS Cieszyn 9 27 135:26 5-0-0 (74:17) 4-0-0 (61:9)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 9 21 73:43 3-0-1 (29:13) 4-0-1 (44:30)
3 RKS Cukrownik Chybie 9 19 57:37 4-1-0 (38:15) 2-0-2 (19:22)
4 LKS Olza Pogwizdów 9 19 49:37 4-0-1 (35:24) 2-1-1 (14:13)
5 LKS Zryw Bąków 9 13 41:45 2-0-2 (21:19) 2-1-2 (20:26)
6 LKS Wisła Strumień 9 13 48:28 2-1-2 (28:11) 2-0-2 (20:17)
7 CKS Piast 9 12 40:56 0-0-4 (6:21) 4-0-1 (34:35)
8 LKS Tempo Puńców 9 6 46:80 2-0-2 (30:30) 0-0-5 (16:50)
9 TS 1909 Piast Cieszyn 8 0 20:84 0-0-5 (8:51) 0-0-3 (12:33)
10 LKS Kończyce Małe 8 0 12:85 0-0-3 (10:41) 0-0-5 (2:44)