Sezon 2018/2019

 

 

Ostatnia aktualizacja 07.06.2019

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (III liga – grupa 6) — wiosna 2019 

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS Czarni-Góral Żywiec 6 15 27:8 3-0-0 (10:4) 2-0-1 (17:4)
2 CKS Piast 6 13 23:6 3-0-0 (14:1) 1-1-1 (9:5)
3 Lukam 2010 Skoczów 6 5 5:23 1-1-1 (3:13) 0-1-2 (2:10)
4 LKS Soła Rajcza 6 1 2:20 0-1-2 (1:11) 0-0-3 (1:9)

Liga Wojewódzka Trampkarzy (III liga – Skoczów) — wiosna 2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 CKS Piast 10 30 103:4 5-0-0 (58:2) 5-0-0 (45:2)
2 RKS Cukrownik Chybie 10 21 44:18 4-0-1 (24:8) 3-0-2 (20:10)
3 KS Kuźnia Ustroń 10 15 35:32 4-0-1 (21:14) 1-0-4 (14:18)
4 MKS Promyk Golasowice 10 10 15:53 2-0-3 (7:20) 1-1-3 (8:33)
5 LKS Zryw Bąków 10 9 27:40 1-0-4 (7:11) 2-0-3 (20:29)
6 UKS Cieszyn 10 4 17:94 0-1-4 (12:57) 1-0-4 (5:37)

Liga Wojewódzka Młodzików (III liga – Skoczów) — wiosna 2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid Skoczów 8 20 36:10 3-1-0 (21:5) 3-1-0 (15:5)
2 UKS Cieszyn 8 13 27:24 3-0-1 (15:9) 1-1-2 (12:15)
3 CKS Piast 8 11 13:16 3-1-1 (10:10) 0-1-2 (3:6)
4 LKS Sportkontakt Goleszów 8 7 15:25 2-1-1 (10:6) 0-0-4 (5:19)
5 UKS APN Góral Istebna 8 5 16:32 1-1-1 (10:11) 0-1-4 (6:21)

Liga Wojewódzka Młodzików (IV liga – Skoczów) — wiosna 2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 RKS Cukrownik Chybie 10 18 27:13 2-1-2 (15:5) 3-2-0 (12:8)
2 KP Beskid II Skoczów 10 18 28:20 3-0-2 (18:7) 3-0-2 (10:13)
3 LKS Olza Pogwizdów 10 17 22:24 3-1-1 (13:8) 2-1-2 (9:16)
4 CKS Piast II 10 15 19:19 0-2-3 (3:15) 4-1-0 (16:4)
5 UKS Wisła 10 10 18:22 2-1-3 (11:13) 1-0-3 (7:9)
6 UKKS Istebna 10 7 10:26 1-0-4 (7:12) 1-1-5 (3:14)

Liga Wojewódzka Orlików (Skoczów – grupa A) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 CKS Piast 14 35 108:48 4-2-1 (49:31) 7-0-0 (59:17)
2 Lukam 2010 Skoczów 14 29 95:32 5-0-2 (44:17) 4-2-1 (51:15)
3 LKS Olza Pogwizdów 14 28 91:55 5-1-1 (44:23) 4-0-3 (47:32)
4 UKS APN Góral Istebna 14 20 65:63 4-1-2 (31:18) 2-1-4 (34:45)
5 UKS Cieszyn 14 20 72:60 3-1-3 (35:30) 3-1-3 (37:30)
6 RKS Cukrownik Chybie 14 15 64:115 3-0-4 (26:64) 2-0-5 (38:51)
7 KP Beskid Skoczów 14 12 76:83 2-0-5 (45:45) 2-0-5 (31:38)
8 LKS Sportkontakt Goleszów 14 3 37:152 0-1-6 (17:91) 0-2-5 (20:61)

Liga Wojewódzka Orlików (Skoczów – grupa B2) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 14 42 252:21 7-0-0 (114:13) 7-0-0 (138:8)
2 LKS Wisła Strumień 14 33 161:48 5-0-2 (66:21) 6-0-1 (95:27)
3 LKS Spójnia Górki Wielkie 14 31 186:43 4-1-2 (82:30) 6-0-1 (104:13)
4 CKS Piast II 14 25 122:91 4-0-3 (46:49) 4-1-2 (76:42)
5 GKS Morcinek Kaczyce 14 10 62:156 2-0-4 (27:68) 1-1-6 (35:88)
6 LKS Victoria Hażlach 14 10 52:203 1-1-5 (27:108) 2-0-5 (25:95)
7 LKS Tempo Puńców 14 9 58:180 1-0-6 (31:87) 2-0-5 (27:93)
8 LKS Kończyce Małe 14 6 46:197 0-0-7 (22:133) 2-0-5 (24:64)

Liga Wojewódzka Żaków (Skoczów – grupa II) — 2018/2019

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 UKS Cieszyn 18 54 229:44 9-0-0 (123:27) 9-0-0 (106:17)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 18 42 153:89 7-0-2 (70:37) 7-0-2 (83:52)
3 LKS Wisła Strumień 18 37 126:54 5-1-3 (58:29) 7-0-2 (68:25)
4 RKS Cukrownik Chybie 18 37 105:73 5-1-3 (50:44) 7-0-2 (55:29)
5 LKS Olza Pogwizdów 18 34 96:88 5-0-4 (47:56) 6-1-2 (49:32)
6 CKS Piast 18 22 82:106 3-1-5 (35:42) 4-0-5 (47:64)
7 LKS Zryw Bąków 18 20 81:108 3-0-6 (38:54) 3-2-4 (43:54)
8 LKS Tempo Puńców 18 10 84:154 2-1-6 (46:71) 0-3-6 (38:83)
9 TS 1909 Piast Cieszyn 18 5 47:170 1-1-7 (18:70) 0-1-8 (29:100)
10 LKS Kończyce Małe 18 2 48:165 0-2-7 (38:98) 0-0-9 (10:67)

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (II liga – grupa płd) — jesień 2018 

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS ROW 1964 Rybnik 14 34 50:17 6-0-1 (28:7) 5-1-1 (22:10)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 14 33 40:21 6-0-1 (24:12) 5-0-2 (16:9)
3 Ruch Chorzów S.A. 14 24 41:28 4-0-3 (20:11) 4-0-3 (21:17)
4 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 18 25:27 4-1-2 (15:10) 1-2-4 (10:17)
5 KS Unia Racibórz 14 16 36:39 4-1-2 (22:13) 1-0-6 (14:27)
6 KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. 14 15 22:39 3-0-4 (14:23) 2-0-5 (8:16)
7 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 14 15 22:38 4-0-3 (16:13) 1-0-6 (6:25)
8 CKS Piast  14 10 18:45 2-1-4 (10:16) 1-0-6 (8:29)

Liga Wojewódzka Trampkarzy (III liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid Skoczów 12 36 101:6 6-0-0 (59:4) 6-0-0 (42:2)
2 CKS Piast 12 30 87:9 5-0-1 (46:4) 5-0-1 (41:5)
3 KS Kuźnia Ustroń 12 24 56:36 4-0-2 (19:17) 4-0-2 (37:19)
4 RKS Cukrownik Chybie 12 13 21:51 1-1-4 (7:31) 3-0-3 (14:20)
5 MKS Promyk Golasowice 12 12 24:47 1-0-5 (8:24) 3-0-3 (16:23)
6 LKS Zryw Bąków 12 6 15:62 0-0-6 (4:28) 2-0-4 (11:34)
7 UKS Cieszyn 12 4 13:106 0-0-6 (8:58) 1-1-4 (5:48)

Liga Wojewódzka Młodzików (III liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń 10 28 29:4 5-0-0 (15:3) 4-1-0 (14:1)
2 KP Beskid Skoczów 10 25 33:7 4-1-0 (16:3) 4-0-1 (17:4)
3 CKS Piast 10 18 28:15 3-0-2 (16:7) 3-0-2 (12:8)
4 UKS APN Góral Istebna 10 8 9:30 1-1-3 (4:13) 1-1-3 (5:17)
5 LKS Sportkontakt Goleszów 10 4 6:25 1-0-4 (4:13) 0-1-4 (2:22)
6 UKS Wisła 10 3 3:27 0-2-3 (2:12) 0-1-4 (1:15)

Liga Wojewódzka Młodzików (IV liga – Skoczów) — jesień 2018

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 UKS Cieszyn 8 20 42:5 3-1-0 (18:2) 3-1-0 (24:3)
2 LKS Olza Pogwizdów 8 13 19:13 3-1-0 (12:3) 1-0-3 (7:10)
3 KP Beskid II Skoczów 8 13 22:27 3-0-1 (17:12) 1-1-2 (5:15)
4 UKKS Istebna 8 7 14:31 2-1-1 (9:11) 0-0-3 (5:20)
5 CKS Piast II 8 4 10:31 1-0-3 (6:17) 0-1-3 (4:14)