Młodzik III liga 2017/2018

III  liga młodzików podokręg Skoczów

sezon 2017/2018 

RUNDA WIOSENNA

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 CKS Piast  8 21 45:7 4-0-0 (34:3) 3-0-1 (11:4)
2 KP Beskid Skoczów 8 21 43:7 4-0-0 (31:3) 3-0-1 (12:4)
3 KS Kuźnia Ustroń 8 7 15:20 2-1-2 (8:7) 0-0-3 (7:13)
4 LKS Zryw Bąków 8 7 8:36 1-1-2 (5:11) 1-0-3 (3:25)
5 LKS Sportkontakt Goleszów 8 2 4:45 0-0-3 (1:12) 0-2-3 (3:33)

I kolejka – 07-08.04.2018
LKS Zryw Bąków – CKS Piast – 1:4
KS Kuźnia Ustroń – KP Beskid Skoczów – 0:1
LKS Sportkontakt Goleszów – KKS Spójnia Zebrzydowice – 0:2 (wynik anulowany)

II kolejka – 15.04.2018
CKS Piast – KS Kuźnia Ustroń – 7:3
LKS Sportkontakt Goleszów – LKS Zryw Bąków – 0:2
KKS Spójnia Zebrzydowice – KP Beskid Skoczów – 1:3 (wynik anulowany)

III kolejka – 22.04.2018
KS Kuźnia Ustroń – LKS Sportkontakt Goleszów – 5:1
KP Beskid Skoczów – CKS Piast  – 2:0
LKS Zryw Bąków – pauzował

IV kolejka – 28-29.04.2018
LKS Zryw Bąków – KS Kuźnia Ustroń – 2:1
LKS Sportkontakt Goleszów – KP Beskid Skoczów – 1:7
CKS Piast  – pauzował

V kolejka – 01.05.2018
KP Beskid Skoczów – LKS Zryw Bąków – 10:0
CKS Piast  – LKS Sportkontakt Goleszów – 11:0
KS Kuźnia Ustroń – pauzował

VI kolejka – 06.05.2018
CKS Piast  – LKS Zryw Bąków – 13:0
KP Beskid Skoczów – KS Kuźnia Ustroń – 4:3
LKS Sportkontakt Goleszów – pauzował

VII kolejka – 12-13.05.2018
LKS Zryw Bąków – LKS Sportkontakt Goleszów – 2:2
KS Kuźnia Ustroń – CKS Piast Cieszyn – 1:4
KP Beskid Skoczów – pauzował

VIII kolejka – 19-20.05.2018
LKS Sportkontakt Goleszów – KS Kuźnia Ustroń – 0:0
CKS Piast – KP Beskid Skoczów – 3:0
LKS Zryw Bąków – pauzował

IX kolejka – 27.05.2018
KS Kuźnia Ustroń – LKS Zryw Bąków – 2:1
KP Beskid Skoczów – LKS Sportkontakt Goleszów – 15:0
CKS Piast  – pauzował

X kolejka – 02-03.06.2018
LKS Zryw Bąków – KP Beskid Skoczów – 0:4
LKS Sportkontakt Goleszów – CKS Piast  – 0:3 w.o.
KS Kuźnia Ustroń – pauzował

Baraż o awans do II ligi

17.06.2018
CKS Piast  – UKS Orlik Rajcza – 1:4

20.06.2018, godz. 18:00
UKS Orlik Rajcza – CKS Piast – 4:0

 

RUNDA JESIENNA – archiwalne

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 Lukam 2010 Skoczów 10 28 32:6 4-1-0 (14:2) 5-0-0 (18:4)
2 KP Beskid Skoczów 10 24 42:8 4-0-1 (20:4) 4-0-1 (22:4)
3 CKS Piast 10 16 38:19 3-0-2 (23:12) 2-1-2 (15:7)
4 KKS Spójnia Zebrzydowice 10 12 19:27 3-0-2 (11:12) 1-0-4 (8:15)
5 KS Kuźnia Ustroń 10 6 13:41 1-0-3 (5:11) 1-0-5 (8:30)
6 UKS APN Góral Istebna 10 3 10:53 1-0-4 (8:26) 0-0-5 (2:27)

 
I kolejka – 27 i 30.08.2017
CKS Piast – UKS APN Góral Istebna – 9:0
KP Kuźnia Ustroń – KP Beskid Skoczów – 0:6
Lukam 2010 Skoczów – KKS Spójnia Zebrzydowice – 3:1

II kolejka – 02-03.09.2017
Lukam 2010 Skoczów – CKS Piast – 1:1
UKS APN Góral Istebna – KP Kuźnia Ustroń – 2:4
KKS Spójnia Zebrzydowice – KP Beskid Skoczów – 0:5

III kolejka – 09-10.09.2017
KP Beskid Skoczów – UKS APN Góral Istebna – 10:1
CKS Piast – KKS Spójnia Zebrzydowice – 4:3
KP Kuźnia Ustroń – Lukam 2010 Skoczów – 0:2

IV kolejka – 16-17.09.2017
Lukam 2010 Skoczów – KP Beskid Skoczów – 4:0
CKS Piast – KP Kuźnia Ustroń – 10:2
KKS Spójnia Zebrzydowice – UKS APN Góral Istebna – 3:0 w.o.

V kolejka – 23-24.09.2017
KP Beskid Skoczów – CKS Piast – 1:0
KP Kuźnia Ustroń – KKS Spójnia Zebrzydowice – 2:4
UKS APN Góral Istebna – Lukam 2010 Skoczów – 2:7 (12.10)

VI kolejka – 01.10.2017
KKS Spójnia Zebrzydowice – Lukam 2010 Skoczów – 2:5
UKS APN Góral Istebna – CKS Piast – 1:9
KP Beskid Skoczów – KP Kuźnia Ustroń – 6:1

VII kolejka – 08 i 11.10.2017
KP Kuźnia Ustroń – UKS APN Góral Istebna – 2:1
CKS Piast – Lukam 2010 Skoczów – 0:2
KP Beskid Skoczów – KKS Spójnia Zebrzydowice – 3:0 w.o.

VIII kolejka – 15.10.2017
KKS Spójnia Zebrzydowice – CKS Piast – 3:1
Lukam 2010 Skoczów – KP Kuźnia Ustroń – 3:0
UKS APN Góral Istebna – KP Beskid Skoczów – 0:6

IX kolejka – 22 i 25.10.2017
UKS APN Góral Istebna – KKS Spójnia Zebrzydowice – 3:0 w.o.
KP Kuźnia Ustroń – CKS Piast – 1:4
KP Beskid Skoczów – Lukam 2010 Skoczów – 0:2

X kolejka – 29.10.2017, godz. 10:00
Lukam 2010 Skoczów – UKS APN Góral Istebna – 3:0 w.o.
CKS Piast – KP Beskid Skoczów – 0:5 (02.11)
KKS Spójnia Zebrzydowice – KP Kuźnia Ustroń – 3:1 (05.11)

Baraż o awans do II ligi

12.11.2017
Lukam 2010 Skoczów – LKS Sokół Rajcza – 1:2

18.11.2017
LKS Soła Rajcza – Lukam 2010 Skoczów – 0:2