Kadra

Arkadiusz Wrzesiński

Ukończył Wychowanie fizyczne i zdrowotne z turystyką UŚ w Katowicach. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Ukończył studia podyplomowe we Wrocławiu – Analityk Gry zespołowej specjalność piłka nożna. Uczestnik kilkudziesięciu Konferencji trenersko-szkoleniowych organizowanych przez PZPN jaki i również konferencji międzynarodowych. Były trener Koordynator w Polish Soccer Skills, były Koordynator Podokręgu Skoczów, prowadził drużyny młodzieżowe w LKS 99 Pruchna oraz drużynę seniorów Ligi Okręgowej LKS 99 Pruchna, był również trenerem w Silesia Cieszyn. Trener reprezentacji Polish Soccer Skills U10 w 2015 r i U16 w 2016r. W 2015 roku brał udział w turnieju piłkarskim w Madrycie. Posiada licencję UEFA A. Były trener kadry śląska rocznik 2004. Obecnie Trener Koordynator w CKS Piast.

Karol Przeworski

Wychowanek Piasta Cieszyn, w którym niedawno zakończył swoją piłkarską przygodę. Był trenerem oraz koordynatorem Piłkarskiego Przedszkola, prowadził także grupy naborowe (7-8 latków). Człowiek z pasją, oddany swojej pracy, bardzo lubiany przez dzieci. Prowadził zajęcia sportowe z elementami piłki nożnej w cieszyńskich przedszkolach. Trener z licencją UEFA B, uczestnik kursów szkoleniowych oraz uczestnik wielu konferencji w tematyce trenowania dzieci i młodzieży.

Grzegorz Korzec

Reprezentował klub Piast Cieszyn od trampkarza. Karierę piłkarską kontynuował w IV ligowej KS Wiśle Ustroniance. Po zakończeniu gry w Wiśle wrócił grać do Cieszyna, gdzie zakończył karierę piłkarską. Posiada wykształcenie wyższe, ukończył naukę w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Bielsku-Białej na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością trenersko-menadżerską. Obecnie na studiach magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją wychowanie fizyczne i edukacja dla bezpieczeństwa. Posiada przygotowanie pedagogiczne. Ukończył specjalizacje instruktorską i uzyskał tytuł zawodowy: instruktor piłki nożnej. Od marca 2015 roku pracuje jako animator czasu wolnego/instruktor sportu na „Orliku” przy SP nr 6 w Cieszynie gdzie prowadzi również zajęcia ruchowe z elementami piłki nożnej dla przedszkolaków i dzieci klas I i II oraz zajęcia sportowe dla starszych uczniów.

Bartosz Piksa

Licencjonowany trener UEFA B. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia i dodatkowe kursy w dziedzinie trenerki. Od młodych lat interesował się piłką nożną i grał w wielu klubach odnosząc sukcesy. Ukończył szkolenie Coerver Coaching Trening Clinic na stopień Coerver Assistant.

Posiada kilkuletnią praktykę w trenowaniu dzieci, od 2014 roku szkolił żaki w Kończycach Małych odnosząc wiele zwycięstw w licznych turniejach i sparingach. Pracuje, jako animator czasu wolnego i sportu na „Orliku” przy SP nr 6 w Cieszynie.

Dawid Ciok

Wychowanek GKS „Morcinek” Kaczyce, gdzie także prowadził drużyny trampkarzy i juniorów, z którymi osiągał sukcesy. Aktualnie posiada licencję UEFA Grassroots  C.

Ambitny i zaangażowany, w tym, co robi zawsze poświęcony jest na 100%.

Piłka to jego pasja, którą interesuję się 24 godziny na dobę.

Daniel Flejszman

Maciek Pieczonka

Przeszedł wszystkie kategorie wiekowe aż do seniora jako bramkarz w Piast Cieszyn. Zwolennik aktywnego spędzania czasu, piłka nożna w dalszym ciągu uprawiana z pasją. Oddany swojej pracy jako trener dzieci. Ukończył licencjonowany kurs trenerski UEFA Grassroots C.

Bartłomiej Hanus

Licencjonowany trener UEFA B, wychowanek LKS Victoria Hażlach gdzie prowadził drużynę trampkarzy i juniorów. Ostatnio trener młodzików LKS Strażak Dębowiec.

Artur Nowak