Junior Młodszy Wiosna 2018

 

 

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (II liga – grupa płd)

 

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 MKP Odra Centrum Wodzisław 4 12 22:3 1-0-0 (8:0) 3-0-0 (14:3)
2 KS ROW 1964 Rybnik 5 11 18:2 2-1-0 (11:1) 1-1-0 (7:1)
3 BTS Rekord Bielsko-Biała 5 9 15:9 2-0-0 (13:2) 1-0-2 (2:7)
4 KS Unia Racibórz 3 7 6:2 1-1-0 (2:1) 1-0-0 (4:1)
5 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 6 14:9 2-0-1 (13:4) 0-0-1 (1:5)
6 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 5 4 4:12 0-0-3 (2:11) 1-1-0 (2:1)
7 CKS Piast  4 0 1:15 0-0-2 (1:6) 0-0-2 (0:9)
8 TS  Czarni-Góral Żywiec 4 0 1:29 0-0-1 (0:6) 0-0-3 (1:23)

I kolejka – 17.03.2018 
CKS Piast  – TS Czarni-Góral Żywiec (25.04, godz. 17:30)
KS ROW 1964 Rybnik – BTS Rekord Bielsko-Biała – 5:0
UMKS Trójka Czechowice – MKP Odra Centrum Wodzisław – 0:5
KS Unia Racibórz – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (09.05, godz. 18:00)

II kolejka – 24.03.2018
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – CKS Piast – 4:0
BTS Rekord Bielsko-Biała – TS Czarni-Góral Żywiec – 8:1
KS ROW 1964 Rybnik – UMKS Trójka Czechowice – 1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław – KS Unia Racibórz – przełożony na 25.04

III kolejka – 28.03.2018, godz. 16:30
CKS Piast  – MKP Odra Centrum Wodzisław – 1:5
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – TS Czarni-Góral Żywiec – 7:0
UMKS Trójka Czechowice – BTS Rekord Bielsko-Biała – 1:2
KS Unia Racibórz – KS ROW 1964 Rybnik – 1:1

IV kolejka – 06-07.04.2018
KS ROW 1964 Rybnik – CKS Piast – 5:0
BTS Rekord Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – 5:1
MKP Odra Centrum Wodzisław – TS Czarni-Góral Żywiec – 8:0
UMKS Trójka Czechowice – KS Unia Racibórz – 1:4

V kolejka – 14-15.04.2018
CKS Piast  – UMKS Trójka Czechowice – 0:1
TS Czarni-Góral Żywiec – KS ROW 1964 Rybnik – 0:6
KS Unia Racibórz – BTS Rekord Bielsko-Biała – 1:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – MKP Odra Centrum Wodzisław – 2:4

VI kolejka – 21.04.2018, godz. 11:00
KS Unia Racibórz – CKS Piast  
BTS Rekord Bielsko-Biała – MKP Odra Centrum Wodzisław 
KS ROW 1964 Rybnik – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 
UMKS Trójka Czechowice – TS Czarni-Góral Żywiec (godz. 17:00)

VII kolejka – 28.04.2018, godz. 11:00
CKS Piast – BTS Rekord Bielsko-Biała 
MKP Odra Centrum Wodzisław – KS ROW 1964 Rybnik 
TS Czarni-Góral Żywiec – KS Unia Racibórz 
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – UMKS Trójka Czechowice 

VIII kolejka – 05.05.2018, godz. 11:00
TS Czarni-Góral Żywiec – CKS Piast  
BTS Rekord Bielsko-Biała – KS ROW 1964 Rybnik 
MKP Odra Centrum Wodzisław – UMKS Trójka Czechowice  
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – KS Unia Racibórz 

IX kolejka – 12.05.2018, godz. 11:00
CKS Piast – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 
TS Czarni-Góral Żywiec – BTS Rekord Bielsko-Biała 
UMKS Trójka Czechowice – KS ROW 1964 Rybnik 
KS Unia Racibórz – MKP Odra Centrum Wodzisław  

X kolejka – 19.05.2018, godz. 11:00
MKP Odra Centrum Wodzisław – CKS Piast 
BTS Rekord Bielsko-Biała – UMKS Trójka Czechowice  
KS ROW 1964 Rybnik – KS Unia Racibórz 
TS Czarni-Góral Żywiec – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

XI kolejka – 26.05.2018, godz. 11:00
CKS Piast – KS ROW 1964 Rybnik 
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – BTS Rekord Bielsko-Biała 
TS Czarni-Góral Żywiec – MKP Odra Centrum Wodzisław  
KS Unia Racibórz -UMKS Trójka Czechowice 

XII kolejka – 02.06.2018, godz. 11:00
UMKS Trójka Czechowice – CKS Piast  
BTS Rekord Bielsko-Biała – KS Unia Racibórz 
MKP Odra Centrum Wodzisław – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 
KS ROW 1964 Rybnik – TS Czarni-Góral Żywiec 

XIII kolejka – 09.06.2018, godz. 11:00
CKS Piast – KS Unia Racibórz
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – KS ROW 1964 Rybnik 
MKP Odra Centrum Wodzisław – BTS Rekord Bielsko-Biała 
TS Czarni-Góral Żywiec – UMKS Trójka Czechowice 

XIV kolejka – 16.06.2018, godz. 11:00
BTS Rekord Bielsko-Biała – CKS Piast  
KS ROW 1964 Rybnik – MKP Odra Centrum Wodzisław 
UMKS Trójka Czechowice – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała  
KS Unia Racibórz – TS Czarni-Góral Żywiec