Junior Młodszy Wiosna 2018

 

 

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (II liga – grupa płd)

 

    m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 MKP Odra Centrum Wodzisław 14 36 50:14 6-0-1 (29:6) 5-0-1 (21:8)
2 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 29 39:20 5-1-1 (23:8) 4-1-2 (16:12)
3 KS ROW 1964 Rybnik 14 26 39:15 3-2-2 (19:8) 4-3-0 (20:7)
4 BTS Rekord Bielsko-Biała 14 25 44:19 5-1-1 (27:8) 3-0-4 (17:11)
5 KS Unia Racibórz 14 23 28:24 4-1-2 (14:9) 3-1-3 (14:15)
6 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 14 14 13:25 2-0-5 (8:16) 2-2-3 (5:9)
7 TS Czarni-Góral Żywiec 14 5 8:58 1-2-4 (3:19) 0-0-7 (5:39)
8 CKS Piast  14 3 10:56 1-0-6 (8:26) 0-0-7 (2:30)

I kolejka – 17.03.2018 
CKS Piast – TS Czarni-Góral Żywiec – 3:1 (25.04)
KS ROW 1964 Rybnik – BTS Rekord Bielsko-Biała – 5:0
UMKS Trójka Czechowice – MKP Odra Centrum Wodzisław – 0:5
KS Unia Racibórz – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – 0:3 (09.05)

II kolejka – 24.03.2018
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – CKS Piast  – 4:0
BTS Rekord Bielsko-Biała – TS Czarni-Góral Żywiec – 8:1
KS ROW 1964 Rybnik – UMKS Trójka Czechowice – 1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław – KS Unia Racibórz – 4:2 (25.04)

III kolejka – 28.03.2018, godz. 16:30
CKS Piast  – MKP Odra Centrum Wodzisław – 1:5
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – TS Czarni-Góral Żywiec – 7:0
UMKS Trójka Czechowice – BTS Rekord Bielsko-Biała – 1:2
KS Unia Racibórz – KS ROW 1964 Rybnik – 1:1

IV kolejka – 06-07.04.2018
KS ROW 1964 Rybnik – CKS Piast  – 5:0
BTS Rekord Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – 5:1
MKP Odra Centrum Wodzisław – TS Czarni-Góral Żywiec – 8:0
UMKS Trójka Czechowice – KS Unia Racibórz – 1:4

V kolejka – 14-15.04.2018
CKS Piast  – UMKS Trójka Czechowice – 0:1
TS Czarni-Góral Żywiec – KS ROW 1964 Rybnik – 0:6
KS Unia Racibórz – BTS Rekord Bielsko-Biała – 1:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – MKP Odra Centrum Wodzisław – 2:4

VI kolejka – 19 i 21-22.04.2018
KS Unia Racibórz – CKS Piast  – 5:0 (29.05)
BTS Rekord Bielsko-Biała – MKP Odra Centrum Wodzisław – 3:0
KS ROW 1964 Rybnik – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – 1:1
UMKS Trójka Czechowice – TS Czarni-Góral Żywiec – 4:0

VII kolejka – 28-29.04.2018
CKS Piast – BTS Rekord Bielsko-Biała – 0:7
MKP Odra Centrum Wodzisław – KS ROW 1964 Rybnik – 1:2
TS Czarni-Góral Żywiec – KS Unia Racibórz – 1:1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – UMKS Trójka Czechowice – 2:0

VIII kolejka – 05-06.05.2018
TS Czarni-Góral Żywiec – CKS Piast – 2:0
BTS Rekord Bielsko-Biała – KS ROW 1964 Rybnik – 2:2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – KS Unia Racibórz – 5:2
MKP Odra Centrum Wodzisław – UMKS Trójka Czechowice – 3:0

IX kolejka – 12-13.05.2018
CKS Piast – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – 2:5
TS Czarni-Góral Żywiec – BTS Rekord Bielsko-Biała – 0:7
UMKS Trójka Czechowice – KS ROW 1964 Rybnik – 0:3
KS Unia Racibórz – MKP Odra Centrum Wodzisław – 0:2

X kolejka – 19-22.05.2018
MKP Odra Centrum Wodzisław – CKS Piast  – 6:0
TS Czarni-Góral Żywiec – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – 0:3
BTS Rekord Bielsko-Biała – UMKS Trójka Czechowice – 1:2
KS ROW 1964 Rybnik – KS Unia Racibórz – 1:2

XI kolejka – 26-27.05.2018
CKS Piast – KS ROW 1964 Rybnik – 1:4
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – BTS Rekord Bielsko-Biała – 1:0
KS Unia Racibórz -UMKS Trójka Czechowice – 2:1
TS Czarni-Góral Żywiec – MKP Odra Centrum Wodzisław – 0:2

XII kolejka – 02-03.06.2018
UMKS Trójka Czechowice – CKS Piast  – 2:0
BTS Rekord Bielsko-Biała – KS Unia Racibórz – 2:0
MKP Odra Centrum Wodzisław – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – 4:1
KS ROW 1964 Rybnik – TS Czarni-Góral Żywiec – 4:1

XIII kolejka – 08-09 i 13.06.2018
CKS Piast  – KS Unia Racibórz (13.06, godz. 17:30)
TS Czarni-Góral Żywiec – UMKS Trójka Czechowice – 0:0
MKP Odra Centrum Wodzisław – BTS Rekord Bielsko-Biała – 3:1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – KS ROW 1964 Rybnik – 2:2

XIV kolejka – 16.06.2018
BTS Rekord Bielsko-Biała – CKS Piast – 6:2
KS ROW 1964 Rybnik – MKP Odra Centrum Wodzisław – 2:3
UMKS Trójka Czechowice – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – 0:2 
KS Unia Racibórz – TS Czarni-Góral Żywiec – 5:2