Junior młodszy III liga jesień 2017

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych III liga – jesień 2017 

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 BBTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 27 63:10 5-0-0 (29:5) 4-0-1 (34:5)
2 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 10 27 49:9 5-0-0 (29:2) 4-0-1 (20:7)
3 LKS Orzeł Kozy 10 16 27:18 3-0-2 (19:6) 2-1-2 (8:12)
4 GLKS Wilkowice 10 9 16:42 2-0-3 (11:26) 1-0-4 (5:16)
5 TS Czarni-Góral Żywiec 10 9 15:40 1-0-3 (4:10) 2-0-4 (11:30)
6 GKS Radziechowy-Wieprz 11 9 14:51 1-0-5 (6:26) 2-0-3 (8:25)
7 CKS Piast Cieszyn 9 7 16:30 1-1-3 (9:18) 1-0-3 (7:12)

I kolejka – 01-03.09.2017
BBTS Podbeskidzie II Bielsko – UMKS Trójka Czechowice – 4:2
LKS Orzeł Kozy – GKS Radziechowy-Wieprz – 1:3
TS Czarni-Góral Żywiec – GLKS Wilkowice – 2:1
CKS Piast Cieszyn – pauzował

II kolejka – 06.09.2017
CKS Piast Cieszyn – LKS Orzeł Kozy – 1:1
GKS Radziechowy-Wieprz – BBTS Podbeskidzie II Bielsko – 1:12
UMKS Trójka Czechowice – TS Czarni-Góral Żywiec – 9:0 
GLKS Wilkowice – pauzował

III kolejka – 08-10.09.2017
BBTS Podbeskidzie II Bielsko – CKS Piast Cieszyn – 5:3
GLKS Wilkowice – UMKS Trójka Czechowice – 0:5
TS Czarni-Góral Żywiec – GKS Radziechowy-Wieprz – 1:3
LKS Orzeł Kozy – pauzował

IV kolejka – 16.09.2017
CKS Piast Cieszyn – TS Czarni-Góral Żywiec – 3:6
LKS Orzeł Kozy – BBTS Podbeskidzie II Bielsko – 0:3
GKS Radziechowy-Wieprz – GLKS Wilkowice – 1:4
UMKS Trójka Czechowice – pauzował

V kolejka – 20.09.2017
GLKS Wilkowice – CKS Piast Cieszyn – 1:3 (17.10)
UMKS Trójka Czechowice – GKS Radziechowy-Wieprz – 7:0
TS Czarni-Góral Żywiec – LKS Orzeł Kozy – 1:4 (04.10)
BBTS Podbeskidzie II Bielsko – pauzował

VI kolejka – 23.09.2017
CKS Piast Cieszyn – UMKS Trójka Czechowice – 2:6 (11.10)
LKS Orzeł Kozy – GLKS Wilkowice – 4:0 (10.10)
BBTS Podbeskidzie II Bielsko – TS Czarni-Góral Żywiec – 4:0
GKS Radziechowy-Wieprz – pauzował

VII kolejka – 30.09 – 01.10.2017
GKS Radziechowy-Wieprz – CKS Piast Cieszyn – 2:1
GLKS Wilkowice – BBTS Podbeskidzie II Bielsko – 1:13
UMKS Trójka Czechowice – LKS Orzeł Kozy – 4:1
TS Czarni-Góral Żywiec – pauzował

VIII kolejka – 07-08.10.2017
UMKS Trójka Czechowice – BBTS Podbeskidzie II Bielsko – 3:1
GLKS Wilkowice – TS Czarni-Góral Żywiec – 4:3
GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Orzeł Kozy – 1:2
CKS Piast Cieszyn – pauzował

IX kolejka – 14-15.10.2017
LKS Orzeł Kozy – CKS Piast Cieszyn – 4:0
TS Czarni-Góral Żywiec – UMKS Trójka Czechowice – 0:2
BBTS Podbeskidzie II Bielsko – GKS Radziechowy-Wieprz – 11:0
GLKS Wilkowice – pauzował

X kolejka – 21-22.10.2017
CKS Piast Cieszyn – BBTS Podbeskidzie II Bielsko – 0:5
GKS Radziechowy-Wieprz – TS Czarni-Góral Żywiec – 0:2
UMKS Trójka Czechowice – GLKS Wilkowice – 6:0
LKS Orzeł Kozy – pauzował

XI kolejka – 28-29.10.2017
TS Czarni-Góral Żywiec – CKS Piast Cieszyn (26.11, godz. 10:00)
BBTS Podbeskidzie II Bielsko – LKS Orzeł Kozy – 5:0
GLKS Wilkowice – GKS Radziechowy-Wieprz – 5:2
UMKS Trójka Czechowice – pauzował

XII kolejka – 04.11.2017
CKS Piast Cieszyn – GLKS Wilkowice – 3:0
LKS Orzeł Kozy – TS Czarni-Góral Żywiec – 10:0
GKS Radziechowy-Wieprz – UMKS Trójka Czechowice – 1:5
BBTS Podbeskidzie II Bielsko – pauzował

XIII kolejka – 11-12.11.2017
UMKS Trójka Czechowice – CKS Piast Cieszyn (12.11, godz. 12:00)
GLKS Wilkowice – LKS Orzeł Kozy (11.11, godz. 9:30)
TS Czarni-Góral Żywiec – BBTS Podbeskidzie II Bielsko (12.11, godz. 10:00)
GKS Radziechowy-Wieprz – pauzuje

XIV kolejka – 18.11.2017
CKS Piast Cieszyn – GKS Radziechowy-Wieprz (godz. 10:00) 
BBTS Podbeskidzie II Bielsko – GLKS Wilkowice (godz. 9:00)
LKS Orzeł Kozy – UMKS Trójka Czechowice (godz. 9:00)
TS Czarni-Góral Żywiec – pauzuje