Podsumowanie rozgrywek 13.09-16.09.2019r.

Podsumowanie piątkowego i poniedziałkowego meczu orlika oraz weekendowych spotkań. Grał junior starszy oraz młodszy, dwie drużyny młodzika oraz orliki. Juniorzy starsi podejmowali „Pod Wałką” drużynę z Zabłocia, juniorzy młodsi rozegrali mecz z Jejkowicami, młodziki zmierzyły się z Olzą Pogwizdów oraz Spójnią Zebrzydowice, a orliki z LKS Rudnik oraz UKS Cieszyn II. 

 

Piątek – 13.09.2019 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

LKS Rudnik 4:10 CKS Piast II

CKS Piast: Fryda, Gałuszka, Gawęda, Kruszona, Mikrut, Ślęczka, Kopeć, Sikora, Wisełka, Mienciel, Małyjurek, Rudziński

Pomeczowa opinia trenera – Maciej Pieczonka: – Mecz od początku zdominowany przez naszą drużynę, gdzie co raz stwarzaliśmy groźniejsze sytuacje bramkowe. Chłopaki coraz lepiej rozumieją grę kombinacyjną co pozwoliło stworzyć kilka pięknych akcji. Szkoda straconych bramek, zabrakło nam w tych sytuacjach koncentracji. Jestem z chłopaków bardzo zadowolony.

Sobota – 14.09.2019 r.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA A1 JUNIOR

CKS Piast 12:0 (11:0) LKS Orzeł Zabłocie

Gole: Greń – 4, Kojma – 3, Waniński – 2, Lipka, Złotocha, Niemczyk po jednej

CKS Piast: Filipiak – Pierzgalski (46′ Kubicius), Kawulok (46′ Jeleń), Złotocha, Kochan, Koprek, Niemczyk (46′ Rzymanek), Lipka, Waniński, Greń (46′ Szurman), Kojma (46′)

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Myślę, że mój komentarz jest tu zbędny. Mamy jeden cel i do niego dążymy. Dziękuje chłopakom za kolejny mecz gdzie do ostatniego gwizdka nie patrząc na wynik realizujemy założenia nad którymi pracujemy na treningach.

Niedziela – 15.09.2019 r.

III LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY – RYBNIK GRUPA 3

CKS Piast 2:3 (0:1) LKS Jedność Jejkowice

Gole: Greń, Kojma po jednej

CKS Piast: Fizek – Kajstura (73′ Wysocki), Pierzgalski, Jeleń, Szurman – Szarzec, Szewczyk (30′ Wałga), Greń, Rybczyński (46′ Broda), Górniak (63′ Rafał Fornal) – Kojma

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Było to dobre spotkane w naszym wykonaniu niestety w tym dniu piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki a sytuacji było mnóstwo. Dopiero w samej końcówce udało nam się strzelić w końcu dwie bramki, na więcej już czasu brakło. Dziękuje chłopakom za walkę do ostatniej minuty gry.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 2:0 (2:0) LKS Olza Pogwizdów

Gole: Kuchejda, Radzik po jednej

CKS Piast: Guzik – Lipka, Huta, Oskar Janik, Hubert Janik, Habarta, Czudek, Moskała, Woźniak oraz Kuchejda, Radzik

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – Od samego początku spotkania drużyna pokazała charakter, wolę walki i serducho na boisku. Cały mecz pod naszą kontrolą, cierpliwie i mądrze budowaliśmy grę stwarzając wiele sytuacji bramkowych. 

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

KKS Spójnia Zebrzydowice 16:1 (7:1) CKS Piast

CKS Piast: Krwawnik, Jaźwa, Grzybek, Staniek, Majka, Tatara, Żwak, Żyła

Pomeczowa opinia trenera – Bartłomiej Hanus: – Spotkanie zdominowane przez gospodarzy, którzy przez cały mecz prowadzili grę stwarzając sobie liczne sytuacje bramkowe. Dostaliśmy lekcje z której trzeba jak najwięcej wyciągnąć by w przyszłości zawodnicy stali się bardziej kompletni.

Poniedziałek – 16.09.2019 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

CKS Piast II 15:4 UKS Cieszyn II

CKS Piast: Kępińska, Fita, Chłodek, Janik, Wojtas, Kruszona, Rudziński, Fryda, Mikrut, Gawęda, Zaleski, Kopeć, Ślęczka

Pomeczowa opinia trenera – Maciej Pieczonka: – W meczu z trudnym przeciwnikiem zawodnicy spisali się wyśmienicie. Prowadziliśmy grę od początku spotkania po ostatnie minuty, chociaż przeciwnik też miał momenty, w których potrafił nas zaskoczyć. Świadczy to o tym, że mamy nad czy pracować.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków miasta Cieszyna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *