Podsumowanie rozgrywek 10.06.2019r.

Podsumowanie ostatniej kolejki ligi orlika. Pierwsza ekipa rozegrała mecz pod Wałką z UKS Cieszyn, a druga na wyjeździe z GKS Kaczyce. Zarówno mecz derbowy z UKS Cieszyn, jak i spotkanie w Kaczycach, zakończyło się wygraną naszego zespołu. Bilans na wiosnę pierwszej drużyny to 6 zwycięstw i 1 remis, natomiast drugiej to 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki. Warto odnotować, że obie drużyny strzeliły ponad 100 bramek w swoich ligach!

 

Poniedziałek – 10.06.2019 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

CKS Piast 6:1 (1:0) UKS Cieszyn

CKS Piast: Guzik – Lipka, Huta, Janik, Nowak, Habarta, Woźniak oraz Siasta, Kryska, Żbel

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – Dobry mecz w naszym wykonaniu, ale byliśmy bardzo nieskuteczni szczególnie w pierwszej połowie. Mecz przez większość czasu zdominowany przez naszą drużynę, jednak UKS miał swoje momenty, np. po strzeleniu wyrównującej bramki, ale bardzo dobrze spisał się wtedy nasz bramkarz Oliwier ratując drużynę przed stratą drugiego gola. Po słabszym fragmencie gry strzeliliśmy gola i uspokoiliśmy sytuację na boisku, stwarzając kolejne sytuacje bramkowe i skutecznie je wykorzystując. Brawa dla zawodników za walkę na boisku, pomimo upalnej pogody dali z siebie maksimum możliwość walcząc na każdym jego metrze. Dziękuje chłopakom za ten sezon, za ciężką pracę jaką wykonali na treningach, a także za ich przemianę mentalną zarówno na boisku jak i poza nim.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

GKS Kaczyce 2:19 (0:9) CKS Piast II

CKS Piast: Kępińska, Żwak, Błażej Staniek, Kuchejda, Krwawnik, Majka, Wałach, Moskała, Fita, Waniński, Radzik, Żyła

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Mecz całkowicie zdominowany przez nasza drużynę, chłopaki przeważali w każdym aspekcie, wygrywali praktycznie każdy pojedynek 1×1. Brawa dla przeciwnika, który dzielnie walczył i zdołał strzelić dwie bramki.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *