Podsumowanie rozgrywek 28.05-29.05.2019r.

Podsumowanie meczów ze środka tygodnia. Swoje mecze rozegrała drużyna młodzika oraz żaka. Młodzik podejmował UKS Cieszyn, natomiast żaki Kończyce Małe oraz Puńców. Mecz z UKS Cieszyn oraz Kończycami Małymi zakończył się wygraną naszego zespołu, natomiast z Puńcowem remisem.

 

Wtorek – 28.05.2019 r.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

CKS Piast 3:0 w.o LKS Kończyce Małe

CKS Piast: Gawęda, Janik, Sikora, Kruszona, Mienciel, Wisełka, Mikrut, Rudziński, Kiełbasa, Kopeć

Drużyna gości nie stawiła się na zawody.

Środa – 29.05.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 3:2 (2:1) UKS Cieszyn

Gole: Nowak, Plinta, Janik po jednej

CKS Piast: Sekuła – Plinta, Jacko, Klepacz – Janik, Klimosz, Habarta, Rozenkiewicz – Jakub Nowak oraz Dąbek, Favara, Piszczek

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Był to ciężki mecz, przede wszystkim ze względu na warunki atmosferyczne i stan murawy. Chłopcy pokazali jednak, że mają serce do piłki, dołożyli do tego atuty czysto piłkarskie i udało się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Myślę, że byliśmy drużyną lepszą i wygraliśmy zasłużenie ten mecz. Szczególnie w drugiej połowie, pomijając jeden błąd po którym straciliśmy bramkę oraz kilka stałych fragmentów rywali, byliśmy drużyną która dominowała i prowadziła grę. Szkoda tylko, że zabrakło koncentracji pod bramką drużyny UKS-u bo stworzyliśmy sobie sporo dogodnych okazji i powinniśmy zdobyć przynajmniej kilka bramek więcej. Brawa dla chłopaków za charakter i walkę przez cały mecz!

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

CKS Piast 6:6 LKS Tempo Puńców

CKS Piast: Fryda, Gawęda, Kruszona, Mikrut, Kopeć, Ślęczka, Zaleski, Wisła, Mienciel, Wisełka, Rudziński

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Mecz zremisowany, który powinniśmy wygrać. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji, które powinny zamienić się na bramkę. Niestety byliśmy bardzo nieskuteczni, a bramkarz Puńcowa zagrał świetny mecz. Postawa chłopaków była fantastyczna, mnóstwo walki i zaangażowania, jestem z nich bardzo dumny.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *