Podsumowanie rozgrywek 13.05.2019r.

Podsumowanie poniedziałkowych zmagań orlików. Pierwsza ekipa rozegrała mecz w Istebnej, natomiast druga Pod Wałką z Zebrzydowicami. Oba spotkania toczyły się w strugach deszczu. Mecz z Istebną zakończył się wygraną naszej drużyny, natomiast druga ekipa przegrała mecz z liderem grupy trzeciej, czyli z Zebrzydowicami.

 

Poniedziałek – 13.05.2019 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

APN Góral Istebna 1:5 (0:1) CKS Piast

CKS Piast: Guzik – Lipka, Huta, Żbel, Woźniak, Habarta, Nowak oraz Janik, Kryska, Siasta

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – Kolejny, trzeci już świetny mecz naszej drużyny na wiosnę. Tym razem oprócz ofensywnej gry zaprezentowaliśmy także solidną defensywę, z czym mieliśmy kłopot w poprzednich meczach. Nasz zespół wypadł bardzo dobrze w konstruowaniu akcji, były one przemyślane oraz zachowaliśmy cierpliwość w budowaniu ataku. Drużyna po raz kolejny pokazała ducha walki i serce na boisku. Wielkie brawa!

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

CKS Piast II 1:23 (0:11) KKS Spójnia Zebrzydowice

CKS Piast: Fita, Gieglis, Żwak, Błażej Staniek, Kuchejda, Majka, Moskała, Radzik, Wałach, Waniński, Wojtas

Pomeczowa opinia trenera – Bartek Hanus: – Mecz od początku do końca zdominowany przez gości, którzy zasłużenie wygrali. Pomimo miażdżącej przewagi rywali cieszy zaangażowanie chłopaków którzy godnie się prezentowali do ostatniego gwizdka.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *