Podsumowanie rozgrywek 11.05-12.05.2019r.

Podsumowanie weekendu 11-12 maja. Grał junior młodszy, trampkarz, dwie drużyny młodzika oraz towarzysko rocznik 2011. Juniorzy Młodsi mierzyli się z Lukamem Skoczów, trampkarz z Bąkowem, pierwsza drużyna młodzika z Istebną, a druga z Wisłą. Towarzysko grał również rocznik 2011, który zmierzył się z Dębowcem.

 

Sobota – 11.05.2019 r.

ŻYWIEC: III LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 5:0 (2:0) Lukam Skoczów

Gole: Kojma – 3, Greń, Kawulok po jednej

CKS Piast: Filipiak (67′ Rzymanek) – Pierzgalski (50′ Jeleń), Kawulok, Złotocha, Kochan – Greń (67′ Szurman), Koprek, Lipka, Niemczyk, Waniński (60′ Kubicius) – Kojma (75′ Gross)

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich szczególnie po akcjach skrzydłami natomiast w obronie graliśmy bardzo odpowiedzialnie. Zawodnikom dziękuję za zaangażowanie oraz koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

LKS Zryw Bąków 0:3 (0:1) CKS Piast

Gole: Szewczyk, Szymanek, Górniak po jednej

CKS Piast: Mendroch – Rybczyński, Pasztor, Kajstura, Fornal Rafał, Szewczyk, Wysocki, Worsztynowicz, Szymanek, Fornal Łukasz, Górniak

Ławka: Fizek

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Gratuluję chłopakom zwycięstwa chociaż w tym spotkaniu popełniliśmy mnóstwo własnych błędów przy konstruowaniu akcji, zagraliśmy najsłabszy mecz w tym roku, szwankowała bardzo mocno skuteczność pod bramką przeciwnika, stworzyliśmy sobie bardzo wiele okazji bramkowych ale świadomość że gramy z ostatnim zespołem w tabeli po prostu ” wiązała nam nogi przy samym strzale”.

Niedziela – 12.05.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

APN Góral Istebna 1:1 (1:0) CKS Piast

Gol: Rozenkiewicz

CKS Piast: Sekuła – Bochenek, Plina, Jacko – Klimosz, Habarta, Parchański, Dąbek – Rozenkiewicz oraz Kim, Jakub Nowak

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Uważam, że Chłopcy zagrali niezły mecz i powinniśmy to spotkanie wygrać. Mecz zaczęliśmy niefortunnie bo od pechowo straconej bramki po stałym fragmencie gry. Od tego momentu zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę i stwarzaliśmy dogodne okazje do zdobycia bramki, niestety tylko jedną z nich udało się zamienić na gola. W drugiej połowie mecz się trochę wyrównał, ale wydaje mi się, że dalej to my byliśmy drużyną przeważającą, niestety nadal szwankowała skuteczność, w niektórych sytuacjach zabrakło też odrobiny szczęścia. Szkoda, że nie udało nam się rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść, jestem jednak zadowolony z tego w jaki sposób zaprezentowała się drużyna.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast II 0:7 (0:2) UKS Wisła

CKS Piast: Guzik – Jaźwa, Nowak, Ogierman, Klimosz J, Chlebek, Jadwiński, Grzybek, Kołodziej, Prochaska, Jackson, Tyrna

Pomeczowa opinia trenera – Bartek Hanus: – Rywal obnażył nasze słabości , o ile posiadanie piłki było porównywalne to w finalizacji akcji mamy się od kogo uczyć. Pociesza fakt że mimo wysokiego wyniku chłopaki do końca meczu byli należycie zaangażowani. Wyciągamy wnioski i gramy dalej.

GRUPA 2011

LKS Strażak Dębowiec  CKS Piast

Pomeczowa opinia trenera – Dwumecz sparingowy rozegrał także rocznik 2011 prowadzony przez duet trenerów – Przeworski i Piwko. Nasza najmłodsza grupa młodzieżowa zmierzyła się z zespołem Strażaka Dębowiec. Pomimo nie najlepszych warunków pogodowych mecze było bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie piłkarskim. Dziękujemy gospodarzom tego widowiska za gościnę, a naszej piłkarce i piłkarzom życzymy dalszego rozwoju sportowego.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *