Podsumowanie rozgrywek 08.05.2019r.

Podsumowanie meczów ze środka tygodnia. Swoje mecze rozegrała drużyna młodzika oraz żaka. Młodzik podejmował UKS Cieszyn, natomiast żaki pojechały na mecz do Strumienia.

 

Środa – 08.05.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

UKS Cieszyn 2:0 (0:0) CKS Piast

CKS Piast: Sekuła – Bochenek, Plinta, Jacko, Czudek, Klimosz, Habarta, Favara, Klepacz oraz Dąbek, Janik, Piszczek

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Nie byliśmy najlepiej dysponowani w dniu dzisiejszym. Elementem, którego nam przede wszystkim zabrakło była intensywność oraz płynność w grze. Byliśmy zbyt mało agresywni i pazerni na piłkę, co wykorzystali rywale. Mimo gorszego dnia, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, niestety nie udało się nam jednak ich zamienić na bramki. Pozostaje nam wyciągnąć wnioski z meczu i pracować dalej!

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

Level Sport Wisła Strumień 9:3 CKS Piast

Level Sport Wisła Strumień II 6:5 CKS Piast II

CKS Piast: Gawęda, Mikrut, Rudziński, Kopeć, Wisełka, Sikora, Janik, Mienciel, Gałuszka, Tomiczek, Wisła, Ślęczka, Zaleski, Pijanowski, Kruszona, Różanowski

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Wielki dwumecz rozegrany dzisiaj w Strumieniu. Oba mecze zakończyły się wygraną Strumienia, ale były to mecze wyrównane. Chłopaki grali z ogromnym zaangażowaniem, zabrakło trochę szczęścia. Brawa za postawę naszej drużyny i brawa dla przeciwnika, który okazał się lepszy.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *