Podsumowanie rozgrywek 06.05.2019r.

Podsumowanie poniedziałkowych zmagań orlików. Pierwsza ekipa rozegrała mecz w Cieszynie z Chybiem, natomiast druga na wyjeździe mierzyła się z Górkami Wielkimi. Mecz z Chybiem zakończył się pewną wygraną naszej drużyny, natomiast druga ekipa po dobrej grze zremisowała 8:8 z Górkami.

 

Poniedziałek – 06.05.2019 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

CKS Piast 12:4 (5:2) Cukrownik Chybie

CKS Piast: Guzik – Bartosz Staniek, Huta, Żbel, Woźniak, Habarta, Nowak oraz Janik

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – Kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Od samego początku mieliśmy przewagę na boisku, stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych, wiele z nich nie wykorzystaliśmy. Nasz zespół wypadł dobrze pod względem budowy / konstruowania akcji i przeważnie podejmowaliśmy dobre decyzje na boisku. Oczywiście popełniliśmy kilka błędów, ale każdemu może się to przytrafić, najważniejsza jest walka i serce, a to po raz kolejny pokazał nasz zespół! 

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

LKS Spójnia Górki Wielkie 8:8 (2:3) CKS Piast II

CKS Piast: Kępińska, Gieglis, Kuchejda, Majka, Moskała, Radzik, Węglarzy, Fita, Waniński, Wojtas, Isztok, Błażej Staniek

Pomeczowa opinia trenera – Grzegorz Korzec: – Dzisiejszy mecz stał na wysokim poziomie. Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko z dużą ilością goli co jest bardzo ważne na tym etapie nauczania. Wielkie brawa dla drużyny CKS za dużą ilość składnych akcji indywidualnych jak i zespołowych. Drużyna od pierwszej minuty była bardzo zaangażowana na tym,by osiągnąć dobry wynik. Oby tak dalej!

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *