Podsumowanie rozgrywek 04.05-05.05.2019r.

Podsumowanie weekendu 4-5 maja. Grał junior młodszy, trampkarz oraz młodzik. Juniorzy Młodsi mierzyli się z Góralem Żywiec, trampkarz z Golasowicami, a druga drużyna młodzika z Chybiem. Bilans tych meczów to 3 wygrane naszego zespołu. 

 

Sobota – 04.05.2019 r.

ŻYWIEC: III LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 4:1 (3:0) TS Czarni-Góral Żywiec

Gole: Kojma – 3, Niemczyk jedna

CKS Piast:Filipiak (75′ Rzymanek) – Pierzgalski (46′ Jeleń), Kawulok, Złotocha, Kochan – Waniński (60′ Kubicius), Koprek, Lipka, Niemczyk, Greń (65′ Szurman) – Kojma (75′ Gross)

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Graliśmy dzisiaj z niewygodnym przeciwnikiem a jednocześnie liderem naszej ligi. Od początku meczu podeszliśmy wysokim pressingiem narzucając swój styl gry. Do 15 minuty powinniśmy wygrywać 3 – 0 . Nie wykorzystany karny , nie trafiamy do pustej bramki lub nie strzelamy z dogodnych pozycji. Dopiero bramka w 20 minucie przełamała naszą niemoc strzelecką. Pierwsza połowa zakończyła się 3-0. W drugiej połowie kontrolowaliśmy mecz stwarzając kolejne sytuacje. W ciągu tego meczu wykorzystaliśmy wszystkie zmiany a nasi zmiennicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wielki szacunek dla drużyny Górala Żywiec za walkę do samego końca co zakończyło się strzeleniem przez nich bramki. Mecz kończy się naszą wygraną 4-1 i to cieszy lecz spokojnie podchodzimy do każdej wygranej ponieważ mecz meczowi nigdy równy. Gratuluje mojej drużynie postawy podczas dzisiejszego spotkania.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

CKS Piast 16:0 (8:0) MKS Promyk Golasowice

Gole: Szarzec – 5, Łukasz Fornal – 2, Worsztynowicz – 2, Wysocki – 2, Mokry – 2, Górniak, Szymanek, Fizek po jednej

CKS Piast: Fizek – Worsztynowicz, Pasztor, Czudek, Rafał Fornal, Górniak, Kajstura, Mokry, Szarzec, Szewczyk, Szymanek

Ławka: Rozenkiewicz, Jabłoński, Broda, Łukasz Fornal, Mendroch, Rybczyński, Wysocki

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Spotkanie pod zdecydowane dyktando Naszego zespołu, szkoda że przeciwnicy w tak prosty sposób odpuszczają z nami walkę, gratuluję chłopakom zwycięstwa.

Niedziela – 05.05.2019 r.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

Cukrownik Chybie 0:1 (0:1) CKS Piast II

CKS Piast: Sekuła – Bochenek, Plinta, Jacko, Klimosz, Piszczek, Favara, Kim, Klepacz, Czudek, Janik, Chlebek

Pomeczowa opinia trenera – Bartek Hanus: – Mecz wyrównany przez większość czasu toczony w środkowej części boiska, a wygranej przesądziła jedna strzelona bramka mimo okazji stworzonych z obu stron. Wygrana cieszy, ale zespół czeka jeszcze wiele pracy.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *