Podsumowanie rozgrywek 27.04-28.04.2019r.

Podsumowanie weekendowych meczów ligowych. Wszystkie spotkania zostały rozegrane Pod Wałką. W sobotę odbyły się dwa mecze naszych drużyn – trampkarze grali z Chybiem, a druga drużyna młodzika z Pogwizdowem. W niedzielę natomiast pierwsza drużyna młodzika podejmowała zespół z Goleszowa.

 

Sobota – 27.04.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

CKS Piast 6:1 (1:0) RKS Cukrownik Chybie

Gole: Szarzec – 2, Worsztynowicz, Pasztor, Szymanek po jednej + gol samobójczy

CKS Piast:Fizek – Szewczyk, Broda, Kajstura, Fornal Rafał, Worsztynowicz, Szarzec, Szymanek, Jabłoński, Wysocki, Górniak

Ławka: Fornal Łukasz, Rybczyński, Mokry, Czudek, Pasztor

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Przeciwnik nastawił się na grę z kontrataku, ale my szybko atakiem pozycyjnym i stwarzanymi sytuacjami pod bramką odebraliśmy im chęć do gry, bramka zdobyta w 18 minucie utwierdziła NAS, że także w takim ustawieniu przeciwnik nie będzie mógł za dużo zdziałać w Naszym polu karnym. Gratuluję chłopakom zwycięstwa. Zaczynamy odjeżdżać po upragnione MISTRZOSTWO.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast II 0:3 (0:3) LKS Olza Pogwizdów

CKS Piast: Guzik, Tyrna, Jazwa, Klimosz, Ogierman, Piszczek, Kim, Chlebek, Jadwinski, Kolodziej, Grzybek, Cholewa, Pietroszek.

Pomeczowa opinia trenera – Bartek Hanus: – Mecz rozstrzygnięty w pierwszej połowie po kontrach przyjezdnych, w drugiej odsłonie mimo stwarzanych sytuacji przez obie drużyny wynik już sie nie zmienił.

Niedziela- 28.04.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 3:1 (2:0) LKS Goleszów

Gole: Rozenkiewicz – 2, Favara jedna

CKS Piast: Sekuła – Plinta, Bochenek, Jacko, Klimosz, Habarta, Klepacz, Czudek, Rozenkiewicz oraz Favara, Janik

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Jestem zadowolony z gry drużyny. Szczególnie w pierwszej połowie dominowaliśmy na boisku, grając agresywnym, wysokim pressingiem. Elementem, który mógł i powinien wyglądać lepiej była skuteczność, ponieważ gdybyśmy pokazali więcej spokoju i podejmowali w decydujących momentach lepsze decyzje, moglibyśmy strzelić więcej bramek. Myślę, że byliśmy drużyną lepszą i zasłużenie cieszymy się z wygranej.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *