Podsumowanie rozgrywek 17.04.2019r.

Podsumowanie meczów ze środka tygodnia. Swoje mecze rozegrała drużyna młodzika oraz żaka. Zespół młodzika pojechał do Skoczowa na mecz z Beskidem, natomiast żaki rozegrały derby w Cieszynie z UKS Cieszyn.

 

Środa – 13.04.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

Beskid Skoczów 2:2 (2:0) CKS Piast

Gole: Rozenkiewicz, Klepacz po jednej

CKS Piast: Guzik – Bochenek, Janik, Plinta, Klimosz, Habarta, Rozenkiewicz, Parchański, Klepacz oraz Czudek, Chlebek, Kim, Piszczek

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Nie rozpoczęliśmy dobrze meczu, dosyć szybko tracąc dwie bramki. Chłopcy pokazali jednak charakter, odrabiając straty i ostatecznie remisując spotkanie 2-2. Myślę, że mimo momentów niedokładności z obu stron mecz mógł się podobać ze względu na intensywność jaką pokazały obie drużyny. Uważam, że z przebiegu całego spotkania remis jest wynikiem sprawiedliwym. Tak jak wspomniałem na początku, jestem przede wszystkim zadowolony z tego, że pomimo kiepskiego początku pokazaliśmy charakter, odrabiając 2-bramkową stratę.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

CKS Piast 3:9 UKS Cieszyn

CKS Piast: Fryda, Gawęda, Kiełbasa, Sikora, Janik, Kruszona, Rudziński, Kopeć, Ślęczka, Mikrut

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Dzisiaj grupa Żaków 2010 rozegrała swój pierwszy ligowy mecz po zimowej przerwie. Zmierzyliśmy się z silnym rywalem zza miedzy, UKS Cieszyn wyszedł zwycięsko z tego pojedynku, ale mecz należał do tych wyrównanych. Jestem dumny z postawy naszych chłopaków, ich zaangażowanie i piłkarska jakość w meczach jest coraz lepsza.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *