Podsumowanie rozgrywek 17.11-18.11.2018r.

Podsumowanie ostatniego meczu ligowego juniora młodszego rozgrywanego w Rybniku, sparingów oraz turniejów towarzyskich. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz komentarzami trenerów.

 

Sobota – 17.11.2018 r.

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

KS Row Rybnik 7:1 (1:1) CKS Piast

Gol: Kawulok jedna

CKS Piast: Rzymanek (Maciejowski) – Pierzgalski (Lipka), Kawulok, Złotocha, Kochan, Krzywoń, Koprek, Greń (Szurman), Waniński (Jeleń), Kojma (Kubicius), Piechaczek 

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – To mecz z tych których nie da się wygrać. Piłkarsko nie wyglądaliśmy źle na tle lidera, ale pod względem fizycznym to nas zniszczyli. Na naszym tle wyglądali jak zawodnicy ze starszej kategorii wiekowej. Drużynie z Rybika gratuluje zasłużonego pierwszego miejsca, a moim zawodnikom dziękuje, że podjęli walkę, chociaż mieli dzisiaj ciężkie zadanie. Serce i charakter to oni do piłki mają!!!

GRUPA 2008

CKS Piast: Guzik, Lipka, Żbel, Nowak, Siasta, Krwawnik, Radzik, Bartek Staniek, Kuchejda, Woźniak

Poturniejowa opinia trenera – Dawid Ciok: – W sobotę nasza drużyna mierzyła się w turnieju towarzyskim w Cieszynie przeciwko drużynie LKS Spójnia Górki Wielkie, LKS Hażlach oraz GKS Kaczyce. Nie było ani klasyfikacji, ani sędziów, turniej miał na celu rozwijanie pasji wśród dzieci do piłki nożnej. Po raz kolejny było sporo emocji i dużo kreatywności ze strony naszych zawodników. Wielkie brawa dla wszystkich dzieci! 

GRUPA 2009

CKS Piast 8:11 LKS Strażak Dębowiec

CKS Piast: Kępińska, Isztok, Wojtas, Waniński, Janik, Chłodek, Łabudek, Szlęk, Gross, Fita, Zubek, Wątor, Kowalik, Korpiela

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – W sobotę nasza drużyna orlika młodszego mierzyła się z Dębowcem, który przyjechał rocznikiem 2008/2009 oraz dwoma zawodnikami z rocznika 2007. Nie był to nasz najlepszy mecz, zabrakło nam podejmowania lepszych decyzji w sytuacjach strzeleckich – zbyt szybko chcieliśmy strzelać na bramkę, brakowało nam cierpliwości. Mieliśmy także problemy w defensywie, szczególnie w 1 połowie – przegrywaliśmy większość pojedynków 1×1 w obronie. Najważniejsze jest jednak to, że cała grupa mogła pokazać się na tle przeciwnika w dobrym wymiarze czasowym. Widać postępy zawodników, przede wszystkim w decyzyjności. Na pewno był to wartościowy sparing dla nas, dziękujemy drużynie z Dębowca za rozegranie meczu.

Niedziela – 18.11.2018 r.

GRUPA 2011

Pomeczowa opinia trenera – Karol Przeworski: – W niedzielę z bardzo dobrej zaprezentowały się dzieci z rocznika 2011, które brały udział w dwóch mini turniejach w Zebrzydowicach. Obie grupy zagrały z olbrzymim zaangażowaniem w każdym meczu, oraz co równie istotne zaprezentowały dużą jakość piłkarską. Wielkie brawa dla dzieci!

GRUPA 2010

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Żaki rozegrały sparing z LKS Tempo Puńców. W meczu padła bardzo duża ilość bramek, co sprawiło wszystkim zawodnikom mnóstwo radości. Dziękujemy przeciwnikom za bardzo dobry mecz.

 

    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *