Podsumowanie rozgrywek 09.11-11.11.2018r.

Podsumowanie sobotniego meczu ligowego juniora młodszego, sparingów oraz turniejów towarzyskich. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz komentarzami trenerów.

Piątek – 09.11.2018 r.

GRUPA 2008/2009 ORAZ 2009/2010

Pomeczowa oraz poturniejowa opinia trenera – Bartosz Piksa: – Nasze drużyny z rocznika 2008-2010 miały napięty harmonogram w tym tygodniu bo oprócz treningów rozegrały sparing i dwa turnieje. W piątek zmierzyły się z drużyną TS „Podbeskidzia” Bielsko-Biała, zaś w sobotę i niedziele uczestniczyły w turniejach w Zebrzydowicach, gdzie zmierzyły się z tamtejszą „Spójnią”, „Orłem” Moszczenica oraz „Strażakiem” Dębowiec. Turnieje te były zaplanowane bez klasyfikacji końcowej systemem każdy z każdym. Zarówno w sobotę jak i niedziele padło mnóstwo bramek. Ozdobą turniejów był gol Artura zdobyty bezpośrednio z rzutu rożnego.

Sobota – 10.11.2018 r.

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 2:1 (1:0) GKS Jastrzębie

Gole: Waniński, Piechaczek po 1

CKS Piast: Filipiak (Rzymanek) – Pierzgalski, Kawulok, Koprek, Kochan (Kubicius), Krzywoń, Lipka, Greń (Wałga), Waniński (Jeleń), Kojma, Piechaczek 

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Cieszą nas kolejne trzy punkty w drugiej lidze bo to daje nam motywacje do pracy. Takie zwycięstwo pokazuje nam, że drobnymi krokami zmierzamy w dobrym kierunku.

GRUPA 2009

CKS Piast: Kępińska, Fita, Isztok, Chłodek, Waniński, Wojtas, Kwiryński, Żyła, Janik

Poturniejowa opinia trenera – Dawid Ciok: – W sobotni poranek nasza drużyna mierzyła się w turnieju towarzyskim w Cieszynie przeciwko drużynie LKS Beskid Brenna, APN Góral Istebna oraz RKS Cukrownik Chybie. Nie było ani klasyfikacji, ani sędziów, turniej miał na celu rozwijanie pasji wśród dzieci do piłki nożnej. Byliśmy świadkiem niezłego widowiska, wszystkie mecze były na wyrównanym poziomie, oglądaliśmy dużo prób pojedynków 1×1 oraz strzałów. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników! 

Niedziela – 11.11.2018 r.

GRUPA 2008

CKS Piast: Guzik, Krwawnik, Lipka, Huta, Żbel, Bartek Staniek, Waniński, Janik, Habarta, Radzik

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – Na orliku w Zebrzydowicach zabraliśmy udział w trójmeczu i zagraliśmy przeciwko drużynie Orzeł Moszczenica oraz KKS Spójnia Zebrzydowice. Mecze trwały 2×20 minut. Przyszło nam się zmierzyć z drużynami na bardzo dobrym poziomie – Zebrzydowice są liderem grupy B podokręgu Skoczów, natomiast Moszczenica jest wiceliderem w grupie mistrzowskiej podokręgu Rybnik. Z Moszczenicą w pierwszej połowie nie stworzyliśmy żadnej sytuacji bramkowej, szybko pozbywaliśmy się piłki, nie chcieliśmy tworzyć przewagi po przez grę 1×1, natomiast w drugiej połowie zagraliśmy na swoim poziomie tworząc dużo sytuacji bramkowych, co ostatecznie pozwoliło nam zremisować mecz. Mecz z Zebrzydowicami do 30 minuty mieliśmy pod kontrolą prowadząc grę, w momencie kiedy Zebrzydowice strzeliły na 3:2 nasza gra kompletnie się posypała, byliśmy bezradni – w ciągu 6-7 minut Zebrzydowice strzeliły 4 bramki. Mecz ze Spójnią jest dla nas dobrą lekcją na przyszłość. Dziękujemy za zaproszenie na trójmecz!

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *