Podsumowanie rozgrywek 17.10-21.10.2018r.

Podsumowanie środowego meczu żaka, czwartkowego sparingu oraz weekendowych potyczek. Graliśmy od żaka po juniora młodszego. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz komentarzami trenerów.

 

Środa – 17.10.2018 r.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

CKS Piast I 2:5 LKS Olza Pogwizdów

CKS Piast II 5:1 LKS Olza Pogwizdów

CKS Piast: Białobrzewski, Cudo, Fryda, Gałuszka, Gawęda, Janik, Kiełbasa, Kopeć, Kruszona, Łabędź, Mienciel, Mikrut, Prządka, Sikora, Tomiczek, Wisełka, Wisła, Zaleski, Bal, Lewicki.

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Wielki mecz i wielkie widowisko zaprezentowały nasze Żaki i drużyna z Pogwizdowa. Możliwość pokazania dzisiaj swoich umiejętności miała cała dwudziestka. Zawodnicy robią duże postępy na poziomie indywidualnym co w odpowiednim czasie zacznie przełoży się na wyniki.

Czwartek – 18.10.2018 r.

GRUPA 2008/2009

Beskid Skoczów 8:6 CKS Piast

CKS Piast: Strządała, Stachańczyk, Boruta, Salachna, Wiszczor, Stuchlik, Majka, Trześniowski, Pasterczyk, Szukalski, Plinta

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Piksa: – W czwartek 18 października 2018 r. nasze orliki miały okazję pojechać do Skoczowa i rozegrać mecz sparingowy z KS „Beskid” Skoczów. Nasza drużyna udała się do Skoczowa w 11-osobowym składzie. Młodzi zawodnicy mieli okazję łącznie grać przez prawie półtorej godziny na orliku w systemie 6+1. Mecz miał charakter treningowy. Najważniejsza w nich była nauka poprzez rywalizację i radość z gry. Dziękujemy trenerowi gospodarzy za zaproszenie, miłe przyjęcie i pozytywną atmosferę podczas rywalizacji.

Sobota – 20.10.2018 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

KS Kuźnia ustroń 4:2 (1:1) CKS Piast

Gole: Grabowski, Rozenkiewicz po jednej

CKS Piast: Sekuła – Klepacz, Dąbek, Plinta, Habarta, Grabowski, Rozenkiewicz, Klimosz, Czudek oraz Favara, Janik, Scherle

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Bardzo szkoda tego meczu, szczególnie, że to my prowadziliśmy grę. Niestety, nadzialiśmy się na dwie długie piłki, dwie kolejne bramki to stałe fragmenty. Cieszy, że to my „graliśmy w piłkę” w tym meczu, musimy jednak pracować nad koncentracją bo bramki padły po błędach.

Niedziela – 21.10.2018 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

LKS Zryw Bąków 0:10 (0:3) CKS Piast

Gole: Szymanek – 3, Szewczyk – 2, Szarzec – 2, Worsztynowicz, Górniak, Mokry po 1

CKS Piast: Fizek, Szewczyk, Morys, Kajstura, Fornal Rafał, Górniak, Czudek, Szymanek, Mokry, Szarzec, Worsztynowicz

Rezerwowi: Broda, Fornal Łukasz, Sekuła, Pasztor, Jabłoński

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Zespół rozegrał dwie różne połowy, oczywiście obydwie pod zdecydowane nasze dyktando,ale cieszy że zmiana ustawienia w 2 połowie na 3 obrońców poskutkowała większą determinacja w akcjach ofensywnych. Przeciwnik w ciągu całego spotkania ani razu nie zagroził naszej bramce dlatego wielkie słowa uznania dla całego zespołu za koncentracje w ciągu całego meczu.

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

KS Unia Racibórz 5:3 (2:2) CKS Piast

Gole: Kojma – 2, Greń jedna

Czerwona kartka: 52′ Rzymanek

CKS Piast: Rzymanek – Pierzgalski, Kawulok, Złotocha, Kochan, Waniński (Maciejowski), Lipka (Wałga), Koprek (Szurman), Greń (Krzywoń), Kojma (Jeleń), Piechaczek (Kubicius)

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Potrafiliśmy wyrównać stan gry przy 2 bramkowej stracie i od tego momentu mecz układał się nam dobrze, aż do czerwonej kartki, która zmieniła przebieg tego spotkania. Po czerwonej kartce zespół strzelił bramkę kontaktową, ale w ostatecznym rozrachunku nie udało się wygrać.

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *