Podsumowanie rozgrywek 28.09-01.10.2018r.

Podsumowanie piątkowego meczu, weekendu oraz poniedziałkowych zmagań orlika. Graliśmy od żaka po juniora młodszego. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz komentarzami trenerów.

 

Piątek – 28.09.2018 r.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

CKS Piast 2:4 (2:2) Spójnia Zebrzydowice

CKS Piast II 8:6 Spójnia Zebrzydowice II

CKS Piast: Kopeć, Fryda, Kruszona, Gawęda, Prządka, Tomiczek, Sikora, Janik, Mienciel, Gałuszka, Kiełbasa

CKS Piast II: Białobrzeski, Cudo, Wisełka, Wisła, Zaleski, Bal, Mikrut

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Żaki rozegrały dwumecz ze Szkółką KKS Zebrzydowice. Obie drużyny stworzyły dwa wspaniałe, wyrównane mecze. Wszyscy zawodnicy pokazali się z najlepszej strony. Gratulacje dla oby drużyn!

Sobota – 29.09.2018 r.

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 1:5 (0:1) KS ROW Rybnik

Gol: Greń

CKS Piast: Filipiak (Maciejowksi) – Pierzgalski, Kawulok, Złotocha, Kochan (Wałga), Waniński (Kubicius), Koprek, Krzywoń (Szurman), Greń,  Lipka, Piechaczek 

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Pomimo walki i ogromnego zaangażowania naszej drużyny w ten mecz, nasz przeciwnik z Rybnika okazał się tego dnia drużyną mocniejszą, co udokumentowali aż pięcioma bramkami.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

Promyk Golasowice 0:3 (0:2) CKS Piast

Gole: Worsztynowicz, Kłósko, Szarzec po 1

CKS Piast: Fizek – Szewczyk, Broda, Kajstura, Fornal Rafał, Fornal Łukasz, Szarzec, Czudek, Worsztynowicz, Mokry, Szymanek

Rezerwowi: Cis, Wysocki, Kłósko, Jabłoński

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Spotkanie wyjazdowe pod dyktando Naszych zawodników, przeciwnik raz zagroził naszej bramce po stałym fragmencie gry. My stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji, ale w tym dniu brakowało nam skuteczności. Do przerwy prowadzimy 2:0 po bramkach Dawida Worsztynowicza i Wojtka Kłósko, a po przerwie nasze prowadzenie z rzutu karnego podwyższa Kamil Szarzec. Chłopaki konsekwentnie realizują nakreślony plan przed spotkaniem dlatego cieszy kolejne spotkanie „na zero z tyłu”.

Niedziela – 30.09.2018 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

LKS Goleszów 2:3 (2:2) CKS Piast

Gole: Grabowski – 2, Parchański jedna

CKS Piast: Sekuła – Plinta, Bochenek, Favara, Dąbek, Grabowski, Parchański, Rozenkiewicz, Klimosz oraz Janik, W. Czudek

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Najsłabszy nasz mecz w tym sezonie. O ile w pierwszej połowie staraliśmy się grać tak jak sobie założyliśmy i budować akcje to w drugiej odsłonie daliśmy się niestety wciągnąć w kopanie piłki do przodu. Cieszy coraz większa świadomość piłkarska zawodników, którzy sami zaraz po zakończeniu spotkania zgodnie stwierdzili, że nie zagrali tak jakby chcieli. Należą się jednak brawa za to, że przy słabszym meczu udało się wygrać!

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast II 0:9 (0:3) UKS Cieszyn

CKS Piast: Łyżbicki – Grzybek, Jacko, Jaźwa, Nowak, Ogierman, Pietroszek, Piszczek, Tyrna oraz Wichert, J. Klimosz, Scherle, Jadwiński

Pomeczowa opinia trenera – Bartek Hanus: – Mecz od początku do końca pod dyktando gości, mimo starań chłopaków i prób realizacji celów meczowych, spotkanie zakończyło się wysoką porażką. Doświadczenie zebrane z tego meczu będzie procentować w przyszłości.

Poniedziałek – 01.10.2018 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

CKS Piast 6:6 (1:3) LKS Goleszów

CKS Piast: Guzik – Lipka, Huta, Radzik, Nowak, Kryska, Habarta oraz Woźniak, Janik

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – Najgorszy nasz mecz w tym sezonie. Pierwsza połowa całkowicie przespana, kilka stworzonych naszych sytuacji prosto w bramkarza lub obok bramki. W 2 połowie nasza gra się polepszyła, natomiast nasza skuteczność dalej kulała. W tym meczu powinniśmy zdobyć 20 goli, stracone bramki nie miały prawa bytu, nie możemy podarować w kolejnych meczach przeciwnikom takich sytuacji. 

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

Wisła Strumień 10:3 (5:1) CKS Piast II

CKS Piast: Krwawnik – Kuchejda, Błażej Staniek, Gieglis, Wojtas, Wałach, Piotrowski, Sas, Tomica, Turoń, Isztok, Waniński

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Mimo porażki chłopaki pokazali się z bardzo dobrej strony. Grali z zaangażowaniem i poświęceniem co owocowało stwarzaniem groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika, który finalnie okazał się lepszy.

 

    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *