Podsumowanie meczu 25.09.2018r.

Podsumowanie wtorkowego meczu trampkarzy. Podopieczni trenera Artura Nowaka wygrali wysoko derbowy mecz z UKS Cieszyn. Zapraszamy do sprawdzenia wyniku oraz zapoznania się z komentarzem trenera!

 

Wtorek – 25.09.2018 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

CKS Piast 19:0 (5:0) UKS Cieszyn

Gole: Franek – 5, Szarzec – 4, Worsztynowicz – 3, Czudek – 3, Kłósko – 2, Fornal Łukasz, Cis po jednej

CKS Piast: Fizek – Broda, Kajstura, Fornal Rafał, Szewczyk, Czudek, Worsztynowicz, Morys, Fornal Łukasz, Szarzec, Franek

Rezerwowi: Mokry, Kłósko, Sekuła, Cis, Wysocki

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Derbowe spotkania wyzwalają dodatkowy smaczek, ale to Nasz zespół był zdecydowanym faworytem tej potyczki. Od początku meczu wysokim pressingiem zmusiliśmy rywali do obrony swojej bramki. Mimo wielu sytuacji podbramkowych tylko 5 razy piłka znalazła drogę do bramki UKSu Cieszyn w pierwszej połowie. Natomiast druga połowa już zdecydowanie pokazała kto rządzi sportowo na boisku. Chłopcy w 100 % zrealizowali nakreślony plan przedmeczowy i właśnie w drugiej części gry było widać, że przeważaliśmy w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. W trakcie takich spotkań gdzie prowadzi się bardzo wysoko trudno jest utrzymać koncentrację ale chłopcy swoim charakterem, serduchem i zaangażowaniem po raz kolejny udowodnili kto piłkarsko jest lepszy na boisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *