Podsumowanie rozgrywek 11.09-12.09.2018r.

Podsumowanie rozgrywek ligowych rozgrywanych w środku tygodnia. Grały żaczki oraz trampkarze. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz komentarzami trenerów.

Wtorek – 11.09.2018 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

CKS Piast 8:0 (4:0) LKS Bąków

Gole: Szarzec – 2,  Rafał Fornal – 2, Pasztor, Morys, Mokry, Szewczyk po 1

CKS Piast: Fizek – Szewczyk, Kajstura, Morys, P. Czudek, Pasztor, Kłósko, Szarzec, Broda, Mokry, Worsztynowicz

Rezerwowi: Franek, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Wysocki , Cis, Jabłoński

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Mecz z Bąkowem zdecydowanie pod Nasze dyktando, stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji do zdobycia gola ale brakowało napastnika z prawdziwego zdarzenia, musimy gonić przeciwnika ze Skoczowa w ilości zdobytych bramek bo może to mieć decydujący wpływ w ostatecznym rozrachunku. Przeciwnik nie zagroził ani razu Naszej bramce, dlatego nawet nasi obrońcy wpisali się w tym dniu na listę strzelców. Szkoda kontuzji Dawida i Olafa bo może to się odbić na sile napędowej Naszej drużyny, ale przed kolejnym spotkaniem (przyp. Kuźnia Ustroń) jestem z gry chłopaków bardzo zadowolony.

Środa – 12.09.2018 r.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

CKS Piast 0:4 (0:2) Wisła Strumień

CKS Piast: Kopeć, Kiełbasa, Cudo, Wisła, Tomiczek, Różanowski, Wisełka, Kruszona, Gawęda, Gałuszka

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Zagraliśmy bardzo dobry mecz z trudnym przeciwnikiem, który był od nas efektywniejszy. Do dobrego wyniku zabrakło nam skuteczności pod bramką przeciwnika. Chłopaki włożyli w ten mecz mnóstwo sił i zaangażowania, szkoda że nie przełożyło się to na wynik, bo drużyna na to zasłużyła.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *