Podsumowanie rozgrywek 04.09-06.09.2018r.

Podsumowanie rozgrywek granych w środku tygodnia. Mecze zaległe, jak i te zgodne z terminarzem kolejki. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz komentarzami trenerów.

Wtorek – 04.09.2018 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 4:0 (4:0) LKS Goleszów 

Gole: Gerula, Klimosz, Jacko, Plinta po 1

CKS Piast: Sekuła – Habarta, Bochenek, Plinta, W. Czudek, Dąbek, Klimosz, Grabowski, Klepacz oraz Gerula, Favara i Jacko

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Plusem niewątpliwie jest fakt, że drużyna po raz kolejny tworzyła okazje bramkowe i cztery z nich udało się wykorzystać. Goleszów postawił jednak twarde warunki, próbując od początku meczu nas zaskoczyć, przez grę długimi podaniami. Chłopcy po kilku nerwowych minutach na początku, przejęli inicjatywę i wydaje mi się, że nasza drużyna była w tym meczu stroną dominującą. Minusem jest momentami duża niedokładność w grze oraz niektóre decyzje podejmowane na boisku, jednak „nie od razu Kraków zbudowano” i wiemy nad czym musimy pracować. Chłopcy pokazali w tym meczu charakter i wielką wolę walki z czego jestem bardzo zadowolony.

Środa – 05.09.2018 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

CKS Piast 0:2 (0:1) KP Beskid Skoczów

CKS Piast: Mendroch – Szewczyk, Kajstura, Morys, P. Czudek, Pasztor, Górniak, Szarzec, Worsztynowicz, Mokry, Szymanek
Rezerwowi: Fizek, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Wysocki, Broda, Jabłoński

Czwartek – 06.09.2018 r.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

TS 1909 Piast Cieszyn 2:8 (1:4) CKS Piast

CKS Piast: Kopeć, Fryda, Gałuszka, Gawęda, Kiełbasa, Kruszona, Mienciel, Prządka, Sikora, Tomiczek oraz Janik

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – W środę z lokalnym rywalem kolejny mecz rozegrały Żaki zdobywając swoje pierwsze trzy ligowe punkty. Jestem bardzo dumny z ich podejścia, postawy, zaangażowania i przede wszystkim gry. Chłopaki świetnie wykonują założone cele co przekłada się na zdobywanie bramek.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *