Podsumowanie rozgrywek 01.09-03.09.2018r.

Podsumowanie rozgrywek weekendowych oraz poniedziałkowych meczów orlika. Graliśmy od juniora, aż po orlika młodszego. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz komentarzami trenerów.

Sobota – 01.09.2018 r.

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast – KS Unia Racibórz 5:3 (3:2)

Gole: Greń – 2, Kochan, Niemczyk, Kojma po 1

CKS Piast: Filipiak – Pierzgalski, Złotocha, Kawulok, Kochan, Krzywoń (Lipka), Koprek, Niemczyk (Waniński), Greń (Jeleń), Piechaczek, Kojma

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – To ciężka liga tym bardziej cieszy nas to zwycięstwo. Wiemy, że przed nami dużo pracy, ale taka wygrana daje nam motywacje. Nie ma co rozpamiętywać tej wygranej i popadać w huraoptymizm, tylko mocno przygotowywać się do następnych spotkań.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

Cukrownik Chybie 0:6(0:3) CKS Piast

Gole: Szymanek – 3, Czudek, Worsztynowicz, samobójcza po 1

CKS Piast: Mendroch – Szewczyk, Kajstura, Morys, P. Czudek, Pasztor, Górniak, Szarzec, Kłósko, Mokry, Szymanek
Rezerwowi: Worsztynowicz, Fizek, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Wysocki, Broda, Jabłoński

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Mecz z Chybiem zdecydowanie pod Nasze dyktando, chłopcy stworzyli mnóstwo sytuacji podbramkowych, chociaż bardzo raziła nieskuteczność i brak dobrego ostatniego podania. Po raz kolejny bardzo dobre zawody zagrała linia defensywna wraz z Jasiem w bramce, trzeba pochwalić cały zespół za kolejne „zero z tyłu”. Na boisku bardzo dobrze realizujemy założenia taktyczne przekazane przed spotkaniem, więc to na pewno cieszy. W środę czeka nas kolejny ciężki pojedynek (przyp. Beskid Skoczów), ale liczę na skuteczność całej drużyny. 

Niedziela – 02.09.2018 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 7:0(4:0) UKS Wisła

Gole: Grabowski – 2, Czudek, Gerula, Dąbek, Klimosz, Plinta po 1

CKS Piast: Sekuła – Habarta, Bochenek, Plinta, W. Czudek, Dąbek, Gerula, Grabowski, Klepacz oraz Łyżbicki, Favara, Klimosz i Parchański

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Zawodnicy zagrali niezły mecz, tworząc dużo okazji pod bramką rywali. Część chłopców, którzy skończyli wiek Orlika dopiero poznaje grę na większym boisku oraz przepisy, z którymi do tej pory nie mieli do czynienia. Tym bardziej cieszy fakt, że byliśmy stroną dominującą, dokumentując przewagę dorobkiem bramkowym. Rywalom gratuluję ambitnej postawy od samego początku aż do końca meczu.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

LKS Olza Pogwizdów 3:1(3:0) CKS Piast II

Gol: Rozenkiewicz

CKS Piast: Kolarczyk – Jacko, Chlebek, Cholewa, Grzybek, Nowak, Ogierman, Piszczek, Rozenkiewicz oraz Janik

Pomeczowa opinia trenera – Bartek Hanus: – Pierwsza połowa zdecydowanie dla Pogwizdowa, druga wyrównana ze wskazaniem na nas. Dużo gry w środku pola, bramki padły po indywidualnych akcjach.

GRUPA 2009

CKS Piast 4:14(2:2; 3:6; 4:14) Rekord Bielsko-Biała

CKS Piast: Kępińska, Isztok, Fita, Janik, Waniński, M. Żyła, Wojtas, Zubek, Wawrzyczek, Korpiela, Gross

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków oraz Zosi, pokazali mnóstwo serca i walki w tym sparingu. Cieszą dwie „połówki”, w których graliśmy super piłkę z Rekordem, w ostatniej trzeciej „połówce” zabrakło już sił i drużyna Rekordu stworzyła mnóstwo sytuacji, które skrupulatnie wykorzystała. Super, że ekipa cały czas starała się budować akcje od tyłu, nawet przy wysokim pressingu rywala. Oby tak dalej!

Poniedziałek – 03.09.2018 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

CKS Piast 9:7(6:2) KS Beskid Skoczów

CKS Piast: Guzik – Lipka, Habarta, Żbel, Nowak, Janik, Woźniak oraz Kryska, Huta i Radzik

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – To był szalony mecz. W 1 połowie całkowicie zdominowaliśmy rywala strzelając 6 goli, a mogło wpaść jeszcze więcej. W drugiej połowie przeżyliśmy horror, Beskid zaczął grać długimi piłkami, kilka z nich przeszło co przyczyniło się w pewnym momencie do remisu 6:6. Na szczęście drużyna się podniosła stwarzając kolejne to sytuacje bramkowe, wygrywając ostatecznie 9:7. Wielkie brawa dla chłopaków za walkę do ostatnich sekund!

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 2

LKS Victoria Hażlach 2:17 CKS Piast II

CKS Piast: Krwawnik – Piotrowski, Kuchejda, Bartek Staniek, Błażej Staniek, Tomica, Turoń, Wałach, Żwak, Waniński, Wojtas, Fita, Isztok

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, prezentując ofensywny futbol. Bardzo dziękujemy rywalom za ambitną sportową walkę oraz gościnność okazaną po meczu.

   

  

  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *