CKS PIAST I GOROLSKIE ŚWIĘTO W JABŁONKOWIE

W ubiegły weekend w ramach obchodów Gorolskiego Święta w Jabłonkowie, Oldboje CKS Piast rozegrali mecz z naszymi Czeskimi sąsiadami. 
Mecz zakończył się wygraną naszych Cieszynioków 5-1 (2-1), a bramki zdobyli I.Jeleń- 2, J.Kurzeja -2 oraz J.Gucwa -1. 
Naszym sąsiadom dziękujemy za zaproszenie oraz wspaniałe ugoszczenie.

  • Jasiu 10 sierpnia 2018 at 00:20

    Super spotkanie

  • JS 20 sierpnia 2018 at 06:59

    Przed meczem w Jabłonkowie /Czechy/ rozegranym rozegranym z okazji „święta gorola” w dniu 05.08.2018r z tamtejszą drużyną oldboy wygranym przez naszą drużynę 5:1 bramki zdobyli I.Jeleń-2, J.Kurzeja-2, J.Gucwa-1. Stoją od lewej: P.Macura, J.Gucwa, I.Jeleń, H.Kuchejda, M.Kurzeja, Ł.Kłoda, A.Zysek, M.Banot, J.Kurzeja, R.Foltyn, R.Stalmach. Klęczą od lewej: J.Strządała, M.Kapaś, A.Jakubiec, n/n, M.Stalmach, n/n, P.Tomczyk, Zb.Dziadek.

  • JS 20 sierpnia 2018 at 07:01

    Przed meczem w Jabłonkowie /Czechy/ rozegranym rozegranym z okazji „gorolski święto” w dniu 05.08.2018r z tamtejszą drużyną oldboy wygranym przez naszą drużynę 5:1 bramki zdobyli I.Jeleń-2, J.Kurzeja-2, J.Gucwa-1. Stoją od lewej: P.Macura, J.Gucwa, I.Jeleń, H.Kuchejda, M.Kurzeja, Ł.Kłoda, A.Zysek, M.Banot, J.Kurzeja, R.Foltyn, R.Stalmach. Klęczą od lewej: J.Strządała, M.Kapaś, A.Jakubiec, n/n, M.Stalmach, n/n, P.Tomczyk, Zb.Dziadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *