I rok CKS PIAST

W piątek 16 czerwca na boiskach „Pod Wałką” odbył się festyn klubowy, który był podsumowaniem pierwszego roku działalności klubu i jednocześnie zakończeniem sezonu szkoleniowego 2016/2017 dla naszych zawodników.

Podczas festynu była przeprowadzona zbiórka charytatywna dla Oliwki, która jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, jest nam niezmiernie miło poinformować, że kwotę, jaką udało się zebrać to 1526,22 zł i cała ta kwota zostanie przekazana fundacji.

Niestety pogoda troszkę pokrzyżowała przebieg festynu, na którym miała odbyć się także licytacja koszulek Zagłębia Lubin, Górnika Zabrze, Podbeskidzia, Wigry Suwałki, Wisły Kraków, GKS Katowice. W związku z tym w najbliższym czasie koszulki zostaną wystawione na aukcji allegro, o których poinformujemy wkrótce, i mamy nadzieję, że przez dochód z aukcji uda się, co najmniej podwoić kwotę już zebraną dla Oliwki.

Zarząd klubu CKS PIAST serdecznie dziękuje Panu Burmistrzowi Ryszardowi Macurze i Naczelnikowi Wydziału Sportu, Panu Cezaremu Cieńciale oraz wszystkim rodzicom, sympatykom klubu, kibicom, gościom za przybycie na festyn. Dziękujemy za wsparcie charytatywnego celu festynu, zarówno pomocą w organizacji, również tej spontanicznej. Wielkie podziękowania dla Rodziców za upieczenie ciast.  

Podziękowania kierujemy również dla Oldbojów Kadry Śląska oraz wszystkich zawodników meczu charytatywnego, którzy swoim udziałem uświetnili klubowy festyn i dzięki którym pojedynek na boisku był nie tylko świetną zabawą, ale i popisem gry piłkarskiej.

Dziękujemy naszym sponsorom

Fundacji SPORT TWOJĄ SZANSĄ, BESKIDMED, SONEA, RöBEN, ELDOM, REGENT

Za wsparcie klubu w pierwszym roku jego istnienia.

Fundacji GRAM O LAJF za pomoc wolontariuszy.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali.

Zarząd i trenerzy CKS PIAST

 

  • JS 22 czerwca 2017 at 19:41

    Tak się bawi, tak się bawi CKS i oby tak dalej !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *